C3 hdi by Krky zamijenio za 207 1.4 16v VTI LPG

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Laprdal sam i ja slično dok nisam za 200€ dobil +25% snage uz 7l potrošnje moje vožnje.
Prvi se prebacim na benz kad to bude s njim moguće.
 

Cutac

Prèkaroš
Laprdal sam i ja slično dok nisam za 200€ dobil +25% snage uz 7l potrošnje moje vožnje.
Da, to je fora, ali meni osobno nije dosta.
Ne znam, dizeli mi nikak ne pašu. Ovi slabi pogotovo(tipa 1.6 hdi od 100 konja), idu oni po brzinomjeru, ali osjećaj u vožnji mi je nikakav.
A ovi od preko 200 konja idu čudo, ali benzinski rivali opet idu bolje.
Jedini minus za benzince bih dao jer se na autocesti vrte na višim okretajima(ali sa turbacima više niti to), no opet su tiši sami po sebi.
 

tomica0308

Well-known member
ljep bmw, samo pazi na lanac koji je sa zadnje strane i motor mora van kod zamjene, lanac pocne ruzit ko da si upalil TAS-a, frend ima trojku i taj motor i 13tkn zamjena lanca.
 

Milosh

Test
Super, nek ti je sa srećom!

Kolega ga ima, prije njega je imao Audi A3 sa troje vrata i u BMW-u ima puno više prostora.

ljep bmw, samo pazi na lanac koji je sa zadnje strane i motor mora van kod zamjene, lanac pocne ruzit ko da si upalil TAS-a, frend ima trojku i taj motor i 13tkn zamjena lanca.
Na koliko km se to dešava?
 

Krky

Lakerski profesionalac
Mijenjan je lanac u DE prije 25tkm u ovlaštenom po elektronskoj servisnoj knjižici:wub:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Došlo je oped do promjene u mom voznom parku:cool:
Kupio sam bmw f30, 2014g, 318d, 105kw.
Dočero ga iz Hamburga.
Evo par fotkica:cool:













 

Ax boy

Well-known member
Uuu Krky čestitam, imaš ukusa,ne kupuješ Volkswagen nego pravog Nijemca hahhhhahahha,Bmw,bravooo. Jel ostao još koji Citroen u voznom parku?
 

dekiiii

Active member
E ovaj Krky ga baš krka-maximalno. A neki se brinu za lance, motore,..
ljep bmw, samo pazi na lanac koji je sa zadnje strane i motor mora van kod zamjene, lanac pocne ruzit ko da si upalil TAS-a, frend ima trojku i taj motor i 13tkn zamjena lanca
Kad Krky-u dođe vrijeme za pranje/usisavanje on promjeni kočiju:):wub::stovanje::palac-gore:
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh