C3 hdi by Krky zamijenio za 207 1.4 16v VTI LPG

Krky

Lakerski profesionalac
Da ti je to bar saldo na štednoj knjižici! :D:D:D
EEEE, bila bi trica iz 2010g
..naravno hdi:D:D

kako si uspio napraviti taj kilometar, a auto ti stoji :confused: :confused: :confused:
Ha ha ha ha bil sam na podravskoj magistrali i rekoh, pa to treba zabilježiti fotkicom:cool::D

Èestitke na lijepoj brojci

Hvala hvala, na moju sreču nije velika brojka, naš bi Deda rekel "taman se prilega"
..neka me samo posluži još kojih 70tkm to jest 5g i ode on kako se kaže kod nas "zamuž"
..pa ću uzeti za cirka 5g od jednog našeg forumaša dvicu, što mi je, ima neki dan obećo:cool::D nadam se da neće biti skup i da neće navrtit više od 150tkm:D:D

evo i dokaze tih izjava:
Bude me vodilo tvoje iskustvo pri odabiru idućeg minikompakta. :palac-gore:

Valjda idući tvoj post bude i prije 30tkm? :angel:
Potpisujem ove rijeći, gonit ću još 5g ovu već staru kantu i uzet ću od 1587 VTS ovo kolo:D
Lako se dogovorimo, ljudi smo :grin:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Zimureeeeeee!
Kao što raspravljasmo u temi o gumama uzo sam prije mjesac dana Trayala, zimske Artiku, a ljetne Rapid sa asimetričnim profilom..
 

Dalibor

Dado Tornado
trayal i tigar su gume :palac-gore:

pirelli, mischeli, continental zvuče ko marke kondoma ili keksa :doh:

mene svaki dan sramota kada idem na cestu sa bridgestonekama, katkad mi se čini da me svi gledaju :doh:
 

Krky

Lakerski profesionalac
:gaah:

ZAŠTO TRAYAL, POBOGU?!
Što ne stavi neku krštenu gumu? :shock:
Najgora guma svih vremena!

Ha ha ha nisi jedini takovog mišljenja
evo u drugom topiku o gumama sam naglasio zašto sam uzel trajala,
a i glede cijene, dobio sam ljetne za 245kn komad i gratis montaža i balans, a zimsku za 290kn isto đaba montaža i balans.. kad drugih marki ljetnu nisam mogo nać ispod 450kn a zimsku 400kn kad izračunaš ljetnu sam dobio đaba..
 

Krky

Lakerski profesionalac
I?
Kako se ponašaju "gume" po tom "snegu"? :D

Za sad su još jako mekane, svi se čude kad ih prstom dotaknu, probal sam lijevo desno naglo u vožnji, baš sam htio da me zadnji kraj prestigne, ali drži za sas fantastićno, probal sam i naglo zakočiti da baš vidim koliko se budem sklizao, ali začuđujući odmah je stao, nije se ćak ni ABS upalio, a kaj me najviše začudilo da po suhom kolniku nisu uopšte bučne, kao naprimjer Sava s3,
sve u svemu, kažem, još za sad, iznenađujuće, postoji jedino mogućnost da kasnije otvrdnu i izgube ove dobre strane koje sam nabroio...
 

Zmix

New member
Najvažnije od svega je da si ti zadovoljan. :)
Doduše, možda ni Trayal nije više što je nekada bio, a nekada je bio zaista krš od gume.
U svakom slučaju... Samo ti to teraj! :cool:
 

Krky

Lakerski profesionalac
E stiglo vrijeme servisa, natuko 12tkm ko od šale:D
eto imao sam u međuvremenu nezgodu, puknoče lijevog federa ili vam ga opruge, koja mi je pri pucanju poderala manđetu i zvijala stabilizator:(
nisam htel slušat kad mi se govorilo da sr opruge mijenjaju u paru pa me naknadno koštalo živaca i novaca:D
kasnije sam kupio ipak i desnu oprugu, gornje nosače amortizera sa ležajevima i stabilizatore..
jućer kolega stavio gore i odmah napravio servis ulje i filteri
moram napomenuti da mi je naš Lageros uvelike pomogao sa velikim popustom :palac-gore::palacgore:

TOTAL QUARTZ 9000 5W40/1Lit = 48,00 Kn/1Lit 4l=192,00kn
- Filter kabine, peludni PURFLUX = 83,00 Kn/1kom
- Filter ulja PURFLUX = 68,00 Kn/1kom
- Filter zraka PURFLUX = 69,00 Kn/1kom
- Filter goriva PURFLUX = 379,00 Kn/1kom
Opruga Lesjofors 379,00kn x2 =758,00kn
Nosač i lažaj amortizera SNR X2 =354,00kn
Stabilizator TRW 116.00kn x2 =232,00kn
Dijagnostika ovjesa (špur) =150,00kn
=2.285,00
 
Na vrh