C3 2018 apple carplay/android mirror screen

Cappy

New member
Eto mene sa prvim postom, dal netko od Vas mozda ima c3 2017 ili 2018 godinu sa ekranom ali bez navigacije.. iz nekih izvora cuo sam da apple carplay i mirror screen ne rade ako nije display na kojem je instalirana navigacija posto postoje dva tipa ekrana.. u salonu gdje sam kupio kazu da bi trebalo raditi i na ovom bez navigacije... ima tko kakvih iskustva? Hvala
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Koliko ja vidim na service-u, samo je jedan tip ekrana (u boji). Razlikuju se po samim prijemnicima.
Mislim da su u pravu, trebao bi mirror raditi sa i bez navi.

Ti si pokušao, ne radi?
 

Cappy

New member
Kad sam ga kupovao nisam obracao paznju na to, receno mi je da ima mogucnost spajanja i nisam dodatno placao navigaciju 3000 kn kad mogu spojit mob i na isto mi dode, auto jos moram cekat mjesec dana jer je po narudbi... kad dode vidjet cu... al navodno postoje dva tipa tih ekrana. Pa me to sad malo buni.. dal ovaj bez navigacije podrzava spajanje mobitela ili ne...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Upoznaj se sa http://service.citroen.com/pages/index.jsp
Ima tema o tome na forumu, uglavnom to je službena stranica na kojoj možeš naći sve djelove na automobilu, sa osnovnim nacrtima i kataloškim brojevima. Točna je u 99% slučajeva, dobro će ti doć.

Za ekran u boji u C3 stoji da je na početku proizvodnje dolazio sa jednim modelom, da bi nakon nekog vremena bio zamjenjen za drugi. Ali paralelno se ne ugrađuju dva različita, isti su.
Po svemu sudeći sam i ja sam uvjeren da će raditi CarMirror i kod tebe.
 

Cappy

New member
Bojim se da to ipak kod mene nece raditi... kolko sam uspio naci na netu C3 nema GPS navigaciju nego navigaciju vuce tek kad se poveze na mob... a ta opcija se dodatno naplacivala... jedina mogucnost mi je da se otkljuca preko diagbox-a u kaj summjam jer mi je jedan poznanik koji radi za citroen rekao da to ne radi bez tog paketa i da se ne moze otkljucat i da postoje dva tipa tih monitora jedan je obican kojeg cu ja dobit a drugi ima mogucnost tog spajanja na mob i spajanja na onu kameru kod retrovizora.. al me buni covijek u citroenu koji mi je rekao da to najnormalnije radi u paketu koji sam ja uzeo... nadam se da se varam i da nisam u pravu 😕
 

sir.Oliver

Well-known member
koji radio imaš unutra ? ja sam uzimao elysée , 7" tuch screen display , ali bez kamere , senzora i navigacije . imam opciju miror screen ali nemam je čime testirati - telefon je nema .
 

Cappy

New member
Evo samo da se javim autoc je jucer stigao.... ipak apple car play radi ;) kroz par dana cu ga poslikat malo i objavit slike i napisat nesto o njemu :)
 
Na vrh