C3 1.2 VTI - potrošnja

ZlatkoC4

Well-known member
Za sad vozim po gradu Kugu, veća je i manje mi troši :p , pa kad ispraznim rezervoar na c3, točit ću pun pa vam javim kakva je situacija.
A što je sa zamjenom sa Mirdom69? :eek:
ne budete se razmjenili koji dan:grin:
Mirdin je auto i u salonu imao više km nego li sad:grin:
 

ante66

Active member
Èini se da malo hrvata vozi ovaj motor
Kad sam se nekidan raspitivao kazu da i nije neka razlika u cijeni cetverocilindrasa i dizela , pa su u ponudi ostali samo ovi trocilindrasi i dizeli.Mislim da je samo ekskluziv moguce nabavit sa vti 120 ks motorom.
 

Hrvoje Marin

Active member
da benzinac ne troši ali košta = Honda

istim načinom vožnje di C5 2.0HDI 100kw ZG ST troši 5.6, Civic sa 1.8 benzincem 6.0.

ali košta skoro ko C5 jel :D
 

Dalibor

Dado Tornado
barbara se ne javlja već 3 mjeseca :D, ali kako su bile spominjane potrošnje malih trocilindarskih motora, evo jednog testa ganc novovg opel focusa sa 1,0 turbo motorom

u gradu je potrošnja 7,8 (30 mpg), van grada 5,6 (42 mpg).

evo i video

[ame]http://youtu.be/9rla2fBlNAs[/ame]
 

GocC4

Member
Zg po spici jutro 7-8h i popodne 16-17h svaki dan Gajnice-Zitnjak moj 1,6hdi trosi od 6.2-6.4l/100km.isto vise od tvornicki deklariranih 5.3. Dodaj zimu,kratke relacije zacas se popne potrosnja.Dok sam vozio leona tdi grad nije isao ispod 7.3-7.5. Da te utjesim imam i mali seicento koji u gradu po papirima trosi 8.3 meni zna i 9,a uspio sam i 8l,a kad gledas pola je manji i laksi.Po mom misljenji nema tog benzinca koji ce tolko trosit u gradskim uvjetima 80-100ks nema sanse da ce po spicama trosit 6litri.Zao mi je da nisi uzela hdi.:(
 
Na vrh