C2 VTs "limun"

kirian

New member
Evo mojeg auteka, u mom vlasništvu od 0km na brojčaniku, do trenutnih 108000km... Još uvijek odličan. E sad, auto je korišten za svaki dan i za sve moguće, vidio je i boljih i lošijih dana, al mehanički je u top stanju, vizualno isto, naravno nije ko iz dučana, 7 godina ga trošim po tim našim cestama. na autu su tokom godina rađeni servisi redoviti, neki dijelovi su zamijenjeni aftermarket dijelovima, od standardnih dijelova, s obzirom da je spušten ravno cijeli svoj život, preko zime sam promjenio selene prednjih vilica i stabilizator štangice vertikalne. a da, i riknul je potenciometar klime, to sam isto mijenjal.

od aftermarket dijelova tu su:
eibach opruge -50mm
wolfrace hustle 7x17 sa gumama naprijed 195/45/17 iza 205/40/17, naprijed su 15mm distance, iza su 20mm distance, naravno aluminijske (i distance i felge)
filter pipercross viper
zadnji lonac remus
prednji diskovi su trw bušeni
folije na zadnjim staklima
maknuta su slova s zadnje haube
zadnja svjetla *custom*

ma, to bi bilo to uglavnom. evo par slika:



















 

Krky

Lakerski profesionalac
evo još jedan iz susijedne mi županije :D
Marko to je naš čovek, moramo ga držati za miting, ovi moji Koprivničanci su svi pofureni, nema ih ko bio dizela:D

nego, fina kola:cool:
tu bi se sad i Cikijev komentar očekivao:D
 

Marko

Well-known member
Ove slike auta na livadi su mi prekrasne!

Par metara dalje se zamišljam s roštiljom/kotlovinom, gajbama pive, dobrim društvom za zezanciju i u prekrasnom društvo ženskih članova ovog foruma!!! Ihaaaaaaaaa!!!
 

kirian

New member
Covjece... jel živ ovaj dio foruma... nema mog update-a od 2013 godine? hmmm... ok, onda će uslijediti neke slike, ništ extra, promijenjena su zadnja svjetla, ona su već bila dotrajala, od ove godine nove ljetne gume 195/45r17 yokohama s-drive, i sad nove zimske 195/45r16 na 16" čeličanama, i zgledaju odlično, bar meni ;) slike slijede
 

denisoft

Active member
Ja mog samo vozim, mogu slikat jedino kako mi se brojčanik okreće :whistling:

Prije neki dan na autoputu RI-ZG vidim na ugibalištu jednog bordo i šlep službu, ah nadam se da nije niš strašno za džep!
 

kirian

New member
evo, po nekom redu... prvo je uslijedila zamjena zadnjih "homemade" lampi za jedne iz ducana...



pa sam ga nakon toga pocastio ljetnom obucom



pa je sad dobio i zimsku obuću, doduše malu update model 195/45r16





 
Na vrh