C2 VTS by alex rally

alex rally

New member
evo da predstavim svoj auto ..uglavnom radi se o c2 vts god. 2006 kupljenim sa 56000 km.u prvom mjesecu 2011.od opreme ima vise manje sve osim koze..zasad je samo spusten sa eibach oprugama -5.stavljena oem antena od c5.napravljen sevis,mjenjane kocnice,filtri,ulje,ulje u mjenjacu..planovi su za sad ispuh ful protok od lastovcica,grane vjerojatno ashley,te bregaste,distance 20mm i remap..narucen je sprint filter panel filter...i malo muzikice al mislim samo 2din radio stavit...uglavnom to je to..evo par slikica nisu neke jer moram jos malo to poslikat poslje spustanja.to su od kad sam ga uzeo.











 

Ciki vts

New member
Re: moj c2 vts

Gox, sredi mu te slike da se vide.

2 Alex, izbjegni ashley, strsi previse ispod auta i cak je niza od vilica. Jednom zapnes, ode grana ;)

uzmi ili raceland ili ss
 

1587 VTS

New member
Odlican auto, to je prava vozilica :palac-gore: Do nedavno sam i sam imao jednog takvog, jos nije prezaljen i sigurno nece tako skoro.
Samo tako nastavi! :cool:
 

alex rally

New member
Re: moj c2 vts

Gox, sredi mu te slike da se vide.

2 Alex, izbjegni ashley, strsi previse ispod auta i cak je niza od vilica. Jednom zapnes, ode grana ;)

uzmi ili raceland ili ss
ma mislio sam ashley uzet zbog toga jer sam negdje cini mi se
procitao da je auto malo zivlje na niskim okretajima..al ako tako ti kazes onda vjerujem..hvala na savjetu..inace slobodno komentirajte..prije ovog auta sam ima i jos 106 rallye .peugeot 307,clio,hondu del sol..tako da svaki savjet dobrodosao a i ja cu probat nekomu pomoc ako mozem..btw forum je odlican!!!:)
 

Ciki vts

New member
ma mislio sam ashley uzet zbog toga jer sam negdje cini mi se procitao da je auto malo zivlje na niskim okretajima
Istina, ali to je skoro nezamjetno u voznji. A taj je auto i napravljen za visoke okretaje i radije si uzmi 4-1 granu. Zvuk ce biti predobar ;)
 

alex rally

New member
Istina, ali to je skoro nezamjetno u voznji. A taj je auto i napravljen za visoke okretaje i radije si uzmi 4-1 granu. Zvuk ce biti predobar ;)
od racelanda??ili??je plug and play sve,ili treba nesto kemijat??mislim sta se tice montiranja grane
 
Na vrh