C2 VTS 2005 MK I

2mario2

Well-known member
Odličan auto ako je održavan. Ja sam imao crnog. Dobra felga, distance da se kotači izbace malo prema van i spustit ga u pod i nema bolje
 

Colnago

Active member
Donator foruma
Odličan auto ako je održavan. Ja sam imao crnog. Dobra felga, distance da se kotači izbace malo prema van i spustit ga u pod i nema bolje
Vlasnik od prvog dana , redovno održavan , svakih 10K promjena ulja. Slažem se da izgleda bolje kada su felge malo van - zato sam stavio
zastavice :giggle:. Naime originalne su 6.5 a na 16 je nemoguće naći tu širinu tako da su 7 pa su na istom ET maloviše prema van cca 7 mm.
 

Ax boy

Well-known member
Vlasnik od prvog dana , redovno održavan , svakih 10K promjena ulja. Slažem se da izgleda bolje kada su felge malo van - zato sam stavio
zastavice :giggle:. Naime originalne su 6.5 a na 16 je nemoguće naći tu širinu tako da su 7 pa su na istom ET maloviše prema van cca 7 mm.
Oooo Colnago, lijep primjerak C2 VTR? Sori zaboravih što gore piše, koji je motor to?
Supruga mi vozi zelenog što je rijetkost kod nas.
Stalno joj živce čupam kad kažem da je ružan 😫😫🤣🤣🤣🤣🤣🤣
1.4Hdi VTR
 

Prilozi

Colnago

Active member
Donator foruma
Oooo Colnago, lijep primjerak C2 VTR? Sori zaboravih što gore piše, koji je motor to?
Supruga mi vozi zelenog što je rijetkost kod nas.
Stalno joj živce čupam kad kažem da je ružan 😫😫🤣🤣🤣🤣🤣🤣
1.4Hdi VTR
Moram priznati da sam jutros prilikom 4 tramvajske stanice (pješke) vidio dva C2 zelenka :giggle:.
Koliko znam VTS nije nikada bila oznaka opreme nego se odnosilo na motor/ovjes/mjenjač.
Ima ovdje nekoliko forumaša sa C4 VTS te molim da me demantiraju ukoliko pišem gluposti.... o_O
 

Ax boy

Well-known member
Zaista, 2 zelenka? Wauuuu. Ima evo još jedan u Zg.
Nego, ženin Vtr Hdi ide kao lud , brže od mog c3, čak je startniji... Vozi se ona svaki dan
Zagreb - Bjelovar, prosjek brzina 130,čak i 140 al to je vrh. Rekao joj da nije oke, mali je to auto za to. Međutim ništa ona, danas vozila igrom slučaja mog C3, i to tako da je Audi iza nje odustao hahahahahahhaha 🤣🤣🤣
Piči ona pičii...
 

Prilozi

Colnago

Active member
Donator foruma
Zaista, 2 zelenka? Wauuuu. Ima evo još jedan u Zg.
Nego, ženin Vtr Hdi ide kao lud , brže od mog c3, čak je startniji... Vozi se ona svaki dan
Zagreb - Bjelovar, prosjek brzina 130,čak i 140 al to je vrh. Rekao joj da nije oke, mali je to auto za to. Međutim ništa ona, danas vozila igrom slučaja mog C3, i to tako da je Audi iza nje odustao hahahahahahhaha 🤣🤣🤣
Piči ona pičii...
Ono što je uočljivo kod "zelenka" je da boja izgleda kao da je nova , sumnjam da ih svi baš tako revno održavaju.

Nisam znao da postoji verzija VTR-a s Hdi motorom, btw usput sam pronašao da postoji i verzija VTS s Hdi motorom (1.6 Hdi).
Živim u zabludama:giggle: - uvijek sam mislio da je VTS samo 1.6 benzinac koji je nešto malo modificiran u odnosu na VTR.
Sječam se da sam nekada vidio CODE verziju koja je imala top opremu (kožna sjedala, stakleni krov ...).
Oćito je bilo puuuuuuuno verzija
 

Ax boy

Well-known member
Ono što je uočljivo kod "zelenka" je da boja izgleda kao da je nova , sumnjam da ih svi baš tako revno održavaju.

Nisam znao da postoji verzija VTR-a s Hdi motorom, btw usput sam pronašao da postoji i verzija VTS s Hdi motorom (1.6 Hdi).
Živim u zabludama:giggle: - uvijek sam mislio da je VTS samo 1.6 benzinac koji je nešto malo modificiran u odnosu na VTR.
Sječam se da sam nekada vidio CODE verziju koja je imala top opremu (kožna sjedala, stakleni krov ...).
Oćito je bilo puuuuuuuno verzija
Je je Ima i 1.4hdi VTR iako možda (možda griješim) puno je više onih 1.6 16V benzinac od 80 kw i 90 kw(125 Ks u malom čudu je groooom, baš za mast vadit volkswagen Gtiju 🤣🤣🤣). Ovaj moj, tj od žene Hdi Vtr nije ništa extra osim izgleda u odnosu na običan c2 ajd) hdi samo skromnih 50 kw.
Ženin Zelenko je top s bojom ali ima za polirat, ima na desnim vratima crtuuu ko s nožem aaaaa, samo ne znam odkad je ali eto.
Uglavnom 1.6Hdi je rijedak, ili je benzin ili 1.4Hdi. U oglasima sam ih par vidio.
Vidim blizu mog kvarta tu C-Code verziju??
Isto spojler ali ne Vt/R/S?
Koja je razlika?
Uglavnom auto je sjajan za grad iako mali ali fora je ( zezam ženu da je ružan sa zelenom bojom). 🤣🤣🤣🤣🤣💪💪💪💪💪💪
 

Ruske

Active member
pogledaj malo postavke focusa, mozda ne pustiti da ti automatski odraduje (lose), nego manualno, ako ima tu opciju...prije nego promjenis mob :)
 

Colnago

Active member
Donator foruma
pogledaj malo postavke focusa, mozda ne pustiti da ti automatski odraduje (lose), nego manualno, ako ima tu opciju...prije nego promjenis mob :)
Prebacio sam na manualno ali treba to napraviti s fotićem ...29032021 (2).jpg29032021002 (2).jpgbbbbbbbbbbbbbbb
 

Ruske

Active member
moguce da ti nesto sjebana leca kamere, tako je bio na curinom bivsem samsungu isto nikako da fokusira i tako su ispadale slike, sta god radio s postavkama
 
Na vrh