C2 VTR by OTO

OTO

New member
Eto da molo predstavim autek mada se nema kaj VTR ko VTR mjenjač je zafrkaval na početku al se to kod mene brzo rešilo sobzirom da se bavim utrkama a sa dotičnim sam trenirao za Rally:angel:... Riknulo je sve kaj treba odmah da ne duljim da je zbog mog korita bilo puvučeno nešto auti sa tržišta zbog softvera mjenjača jer sam jako na njih galamio i nisam dao da mi auto stoji tam nego sam se vozil i dok to nisu složili sm ih masakrirao od tada sve pet...:p

Boja auta mat crni sa zelenim krovom Fege 17:twisted: cola U nailasku bilstein B8 napred i delanci odozada..Dolaze federi mlički se spušta za 3-5 cm..

Gorivo benzin-plin (prins) Ljubav prevelika..
 

Zmix

New member
Na primer, otvoriš nalog na Photobucketu, prebaciš slike sa svog računara i na kraju kopiraš najdonji link ispod željene slike pa nalepiš u odgovor na temu. :)
 

OTO

New member
prva je na avataru

Na primer, otvoriš nalog na Photobucketu, prebaciš slike sa svog računara i na kraju kopiraš najdonji link ispod željene slike pa nalepiš u odgovor na temu. :)
ok idem raskopat njemačko govno da postavim folije na stakla pa se vrnem i postavim.. hvala









eto par
 

OTO

New member
Neki dan sam te vidio u centru..

Di si folije ljepio?
ja sam i frend ,,to radim sada :cool:

Inače Radim mehaniku limariju kad stignem to sam u skole išel :whistling:a folije za stakla i aute radim zadnjih par godina.. i plin sam ugrđival.. ak kaj treba tu sem..:D
 

Ciki vts

New member
Drago mi je zbog novog C2 na forumu, a jos mi je i draze sto si mehanicar :D :D :D

Kak ti plin radi na autu? Jel bilo kakvih problema? Lambde jos nije skurio? :D
 

OTO

New member
Drago mi je zbog novog C2 na forumu, a jos mi je i draze sto si mehanicar :D :D :D

Kak ti plin radi na autu? Jel bilo kakvih problema? Lambde jos nije skurio? :D
ne ni jednu do sad 50000 km jedino kaj ti ja nemam katalizator pa puca ko raketa i bljuje vatru samo kaj sam ti ja nacackao plin ide brze nego na benzin. Ubiti problemi su samo sa banziskim dizama njih izbrije pa mali radi neravnomjerno:rolleyes: ali na kaj je moj malicki sve vozil ja zadovoljan.. naprimjer fren mi je natocil benzin u dobla (dizlo) bilo i nafte i benze al mali guta sve.. ti citroeni i peugeoti su ko fiati treba ih ganjat jako ali njezno ja ga imam od prvog dana 2003g kupio novog treči prodan u hr tak da sam prošao sve sa njim... vadio mu mast i nježno ga vozil. Najveci problem do sada je bil diferencijal raspao se, sad je gore od VTS-a malo je kraci pa je u blokadi na194 po čuki na 16 cola nisam probao još na 17 ali sobzirom da je opseg skoro tu negdje ne očekujem promjene.. pucaju federi originalni to im je bolest moj je još super izdržao .. sad je pukao zadnji ljevi . sad radim nove jače i niže.. E da bobina ode imam ljek i za nju da vas ne uzimaju jako.. ja vas uzmem manje:D.. Nakon mora se slaže glava i ispušna grana... Ak bu love jer slažem trkaću peglicu za RALLY.. eto ak još kakav savjet treba u vezi VTR-a tu sam... ili saxa;);)
 

gox

New member
Špica je auto! Super kombinacija boja, ja bi možda druge felge, ali to sam ja :) Daj neke dnevne kvalitetnije slike upecaj :)
 

Marko

Well-known member
Dobar!

ti citroeni i peugeoti su ko fiati treba ih ganjat jako ali njezno ja ga imam od prvog dana 2003g kupio novog treči prodan u hr tak da sam prošao sve sa njim... vadio mu mast i nježno ga vozil.
To je sva mudrost! Za bezbrižnu vožnju i manje kvarova...
 

OTO

New member
Ah hvala na pohvalama sad ste me raznjezili.. Moram ga jos zabiti u pod i promjeniti prednji branik.. Onda je to to... Kaj se tice slika bum neki dnevni foto puknul.. Jbg imam stari gejfon pa su slicke... Za k....

Špica je auto! Super kombinacija boja, ja bi možda druge felge, ali to sam ja :) Daj neke dnevne kvalitetnije slike upecaj :)
Mozda bi ja al te su nile ko nove i sa gumama ... 2250 kn jbg srebrme su mi tak bile al crne do jajca.. Kaf mi dosadi morti ih puknem u zeleno skroz;)
 
Na vrh