C2 1.4 VTR

Patrik

New member
Evo da predstavim svojega crvendaca :whistling:



Kak sam stalno na internetu pa vidim hrpu auta koji izgledaju po meni odlicno, a samo su sitnice mijenjane. Pa naravno tak bi i ja na svojem.
Prvo karbonske 4D naljepnice za dio prtljaznika, difuzor na braniku, i prednji grill jer ne volim chrom :D











pa i mali detalji interijera



Poklopac motora baš nije bil u nekom predobrom stanju pa ga je trebalo obnovit. skinut hrđu, pošmirglat, pofarbat







Dalje su u igru došle druge felge.
Mim Pesaro 15x7j



7 jota u usporedbi sa originalnima 6j
Gume 185/55/15





Tu mi auto vec izgleda jako visoko, vuče na nekog malog terenca :thinking:

Na redu je folija za zatamnjivanje svjetala, po zakonu dozvoljena jer nema problema sa vidljivosti kad su svjetla upaljena.





Onda su mi stigle gewindice FK street. Neki pisu da imaju dobra, a neki losa iskustva s tim gewindama. ali za njihovu cijenu su i bolje nego dobre.











Taman kutija ide ispod njega :cool::cool::cool::cool:
Napred spušten 6cm, iza 4cm





Auto trenutno izgleda ovako:






I naravno, ponosni vlasnik ;) :rolleyes:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Jako,jako dobro :aplauz:

Ljepo je vidjet da se ima volje, ideja i love na kraju krajeva, za sredit auto po svom guštu..:stovanje::palacgore:
 

Patrik

New member
kako si očistio poklopac ventila od hrđe?
Poklopac ventila, sa desolom, ali nije bas da pomaze puno, najbolje izgladiti sa brusnim papirom velike granulacije, temeljni sivi sprej otporan na temperaturu, a ovaj crveni je obican sprej, al se ne rastapa ak je ispod njega temperaturni :D
 

kirian

New member
lijepi auto... ja bi ga osobno jos malo nasrajfal u pod, ak vec imas gewinde, al, sve u svem, lepi je :D

samo se za ovu foliju na prtljazniku nebrem odluciti dal mi se svidja ili ne ;)
 

Patrik

New member
Sa gewindama i ovakvim svjetlima sam bio na tehnickom u 8mj. i nije bilo problema. Trebalo bi otic na atest kad si jos neke sitnice sredim da se upise sve odjednom. U meduvremenu sam sredio lonac zadnji ;)
Stavim slike kad budem na laptopu :)
 

Patrik

New member


tow strap i tablice bez okvira :D



auspuh i traka naravno za ukras, maknuo sam i brisac



4.4.2015. SST meeting u Sesvetama. Prvo mjesto u kategoriji Best Euro ;)
 

Patrik

New member


4.4.2015. meeting u Sesvetama. 1. mjesto za Best Euro ;)



Maknuo sam okvire tablica, maknuo zadnji brisac i tu se vidi kak mu stoji novi zadnji lonac :D
 

Patrik

New member
ups, slucajno dva ista posta.
lonac je univerzalni. FK Automotive, ali dimenzije za c2, berlingo i jos neke citroene.
prednja maska je u foliji da :D
 
Na vrh