C-elysee 1.5 HDi

DanielZg

New member
2019. godina, 1.5 hdi 75kW, BVM6 mjenjač. Ima 67.000 km i povijest održavanja iz Citroena.
Mislim da je Seduction oprema, neka me netko ispravi ako griješim: ima srebrnu lajsnu ispod prozora, tempomat, grijane električno podesive retrovizore, eco mode, upravljanje bluetooth radiom iza volana, to je više manje to od neke dodatne opreme.

Dojam je dobar, auto ide kao raketa. Brzine su jako kratke i turbina se pali već oko 1600-1700 okretaja, prima gas u svakom trenutku i to me ugodno iznenadilo.
Uobičajeno da ideš pranje kad kupiš novi auto... :cool:
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

DanielZg

New member
Ima par sitnica za urediti, nije nov nov. Ali naspram P407 iz 2005. sa 280.000km, koji nas je do sad služio, nov je. :p
Naš auto iz Jolly Citroena.
 

sir.Oliver

Well-known member
dobrodošao . daj i koju fotku unutrašnjosti . imaš li grijana sedišta , grijano prednje staklo ,električne podizače pozadi , vratanca na pretincu , 7" tuch screen display , ..... ?
 

DanielZg

New member
dobrodošao . daj i koju fotku unutrašnjosti . imaš li grijana sedišta , grijano prednje staklo ,električne podizače pozadi , vratanca na pretincu , 7" tuch screen display , ..... ?
Hvala, evo nisam još stigao slikati interijer. Ništa od navedenog koliko ja znam
 

Ax boy

Well-known member
2019. godina, 1.5 hdi 75kW, BVM6 mjenjač. Ima 67.000 km i povijest održavanja iz Citroena.
Mislim da je Seduction oprema, neka me netko ispravi ako griješim: ima srebrnu lajsnu ispod prozora, tempomat, grijane električno podesive retrovizore, eco mode, upravljanje bluetooth radiom iza volana, to je više manje to od neke dodatne opreme.

Dojam je dobar, auto ide kao raketa. Brzine su jako kratke i turbina se pali već oko 1600-1700 okretaja, prima gas u svakom trenutku i to me ugodno iznenadilo.
Uobičajeno da ideš pranje kad kupiš novi auto... :cool:
Prva liga ti je autek, stvarno prava limuzina. Imam dojam kao da je ipak za klasu veći iako nije. Između c3 i c4 je? 😮 :🤣
Odakle si prijatelju, Zg koji dio? 😮
Oooo lijepo se sjaji c-elyssee, fina pjenica zaista 🤣🤣🤜🤜.
Eto i mog nedavno
 

Prilozi

DanielZg

New member
Pod je onaj klasični tapicirung cijeli. Hvala, da auto daje dojam veličine, mjesta na zadnjoj klupi ima puno, gepek je ogroman. Jedino se primjeti širina auta, tu mi je 407 bio nenadmašan.
Ja sam ti iz Novog Zagreba, Dugavljan! Otkud si ti? :)
 

Ax boy

Well-known member
Pod je onaj klasični tapicirung cijeli. Hvala, da auto daje dojam veličine, mjesta na zadnjoj klupi ima puno, gepek je ogroman. Jedino se primjeti širina auta, tu mi je 407 bio nenadmašan.
Ja sam ti iz Novog Zagreba, Dugavljan! Otkud si ti? :)
Oooo bome elyssee sam i ja imao u planu uzet ali stara ljubav zaborava nema. C4, sad čekam samo.
Oooo Dugavljan, ja iznad Gajnica. Bleki c3, i poplavica mala, suvozač mjesto
😎
 

Prilozi

Na vrh