BX 19 TRS by ExOduS442xb

Xantian

New member
Druze BX ti je kao zmaj.Narocito mi se svidja sto si felne potrefio skroz,Et broj je bas onakav kakav treba.I jedna mala ispravka,BX GTi16V ima drugacije prigusenje na bombama (dizna),nije fazon samo u pritisku tako da ako pravis ogibljenje kao kod 16V trebace ti takve prednje bombe.Ja imam jednu napunjenu koja je na prodaju ali ti se ne isplati to da uzimas od mene posto sam ja u Srbiji :grin: Zelim puno srece u projektu i pratim ga.Pozdrav!!!
 

ExOduS442xb

Racing
Da malo oživim temu, počeli smo restaurirati BX-a, van funkcije je od neke 2017-18. Karoserija je sprijeda većinom ok, prednji desni blatobran ima malu rupu od hrđe, ali stražnji dio auta je dosta nastradao i režemo hrđave dijelove koji se ne mogu popraviti. Nešto dijelova imamo, (nekad ranije uzeli 2 bx-a za dijelove) međutim kada smo se riješili ta 2 komada, hrđe nije bilo u gepeku, barem ne koliko smo vidjeli. Auto je na zadnjem dijelu bio davno udaren, i to očito nije popravljeno kako spada i sa tog zadnjeg blatobrana je krenulo širenje hrđe dalje i čini mi se da je stajanje samo ubrzalo taj proces.

Sve je izvađeno iz auta, sva oprema osim volana, potpuna restauracija. Malo cu ga bolje poslikati.
Inače, motor je oko 400k kilometara, ne troši kap ulja, suh kao barut, te 1.9 mašine su fenomenalne.
Lagano počinjem potragu za duplim karbusima sto su isli na BX Sport, ali cijene tih karbusa su horor.

Edit: S obzirom da su stare slike nestale, evo kako je izgledao do prije koju godinu. OZ Superturismo ostaje na njemu.
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:
Na vrh