• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Kupujem BSM

CE4 VT

New member
Pozdrav! U potrazi sam za BSM-om za c4 1.6 16v 2006. (imam i sliku s brojem). Nesšto sam iskopao od 700 -800kn. Ako netko ima možda ili zna jel se može nešto jeftinije iskopat negdje ?

Svaki info dobro došao, hvala
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Na ebayu ih ima od oko 500kn na gore.. samo neznam koji ti točno treba, baci kataloški broj tu. Najbolje po otpadima napravit krug, sigurno će negdje bit za isčupat.... i probat ponudit 50€
 

CE4 VT

New member


To bi bio broj. Ako netko ima neki broj od odpada nek baci, kažem ja sam ovo na njuškalu iskopo koji imaju tog more neznam dal su odpadi al nekakve firme jesu :)
 

Dalibor

Dado Tornado
prodao sam prošli tjedan BSM za C3 i C5, ali možda ide i na C4, za 350kn.
prije nekoliko mjeseci cijene jednog te istog BSM-a su bile od 300-700 kn.

svoj sam prodavao za 400 kn i u 2-3 mjeseca imao možda 2 poziva.
dabi nakon što sam spustio na 350 imao više od tog poziva u samo dva dana, i otišao u roku keks
 
Na vrh