Berlingo i stražnja rolo polica

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Ima li tko umjesto klasične stražnje police u gepeku ROLO TENDICU!Nabavio sam jednu povoljno,ali mi ne usjeda pravilno na predviđena mjesta za "konektore",pa mi nije jasno dali mi fale neki adapteri ili sl!Oznake se sve poklapaju!Kao da je za 1-2 cm preuska,tj.da nešto fali,ali nemogu nigdje pronači po slikama na netu!
 

Prilozi

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Ovi stražnji još nekako,ali kao da je cijela tenda preuska,tj.kao da fale dva neka čepa/produžetka na osovini,a do vrata kad se razvuče je pravokutno,teško je zakačiti!Jel možda imaš takvu!Kontam da fale neki adapteri za dosjed
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
.....javio mi se prijašnji vlasnik Rolo tendice,i kaže da je prodao Peugeot-a,ali je našao sliku sa mjestom za montažu!Njegov je bio 2009-ta!Nikad vidio ovakvu izvedbu,ima li tko možda tako izvedeno!
 

Prilozi

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Jel moguce da je razlika verzija od 5 i 7 sjedala?
Sumnjam,imao sam priliku voziti 7 sjedala Berlingo 2010.....bilo je klasično!Iako u ovom videu na 0:46 sekundi u verziji sa 7 sjedala postoji i takva verzija!

 
Posljednje uređivanje:

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Ima li gdje na otpadu koji Berlingo B9, verzija sa 7 sjedala! Trebale bi mi bočne stranice prtljažnog prostora! One imaju prihvate za rolo tendu!
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ufff... si provtil sve brojeve na njuški? Teško je preko slika vidit dali su bili sa 7 sjedala... potragu možeš proširit i na Peugeot Partner.
Nebi se dali adapteri napravit... kod tokara ili 3d pritanje možda?
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Jesam,sve sam pregledao po Njuškalu,ali sigurno negdje ima!I zbog Rolo police,ali sam skužio da se onda zadnja sjedala mogu više spustiti unazad,jer su izgleda zadnje bočne stranice uže!Ovako neide,sjedalo može,ali udara u rub!
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Jesam,trenutno nema.....,na lokalnim oglasnicima,ali sigurno negdje neki skuplja prašinu!Najgore što ih večinu rastave,ostave vrijedne stvari,a ostalo bace!Neki dan konačno uđem u trag Multimediji sa navigacijom(SMEG mislim),ali imaju samo nju,sve pobacali konektore,ukrasne plastike,gps antenu.....
 
Na vrh