Ax 11 tge 1.1 by RI-222

RI-222

Member
brtva je nova,mehanicar je radio,ne znam dali je kako treba napravio,vozit cu jos nekih mjesec dana ovako pa cu cijeli motor rastaviti,necu uzimat drugi jer je sve to staro vec,a struju ne stavljam u auto,originalne karike su na motoru,a auto ima preko 400 tkm.
 

RI-222

Member
jucer sam postao vlasnik jos jednog ax-a,treba mi za dijelove,u njemu je 1.5 diesel od saxa ,rekli su mi da je motor ostao bez vode ,zaribao i da ne moze upaliti,ja sam stavio dobar akumulator i vozio se po ulici danas:D,moze li mi tko reci nesto o tom 1.5 motoru(mane,popravci)?motor malo lupa(slican zvuk ventila samo jaci).
 

RI-222

Member
Ne mislim kupovati,već imam drugi auto, ax mi je višak, a teško mi ga je prodati nakon toliko truda oko njega, mislio sam ga dati za 1200 eura jer sam još puno novih dijelova stavio na auto.
 

RI-222

Member
Caddy 2011.god, zato me i sram stavit na forum:D(bila prilika i treba mi za posao), 91.god, ukratko od opreme nema ništa, ostalo piše u garaži.
 

Ax boy

Well-known member
A caddyic, ni to niš sramotno , bil sam privat.vozač pa sam vozio i golf 6 i tuarega - bez obzira što su nijemci , skidam im kapu makar osobno jedino volim citroene :). A to je znači onaj stari 11tge - nikad nisam shvatio razliku između recimo 11tge i 11 trs? - mozda jednom shvatim:)
 
Na vrh