Automobilističko zabavna emisija Top Gear / Grand Tour

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Ko je novi trojac?
18311866-high_res-top-gear-series-27-640x360.jpg

Chris Harris, Freddie Flintoff i Paddy McGuinness. S tim da Chris Harris jedini ima pojma o autima i tip je još licencirani trkač (zna voziti), druga dvojica su sam klaunovi. Flintoff je bivši igrač kriketa, a McGuinness je engleska verzija Joška Lokasa. :) Šteta je kaj umjesto nekog od ove druge dvojice nije ostao Rory Reid. Bio je u postavi s onim komedijašem iz serije Prijatelji. Ne znam kak se zove. Rieda sad pratim na Autotrader YT-u.

1472218184-rory-portrait-1.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Scorpyo

Active member
Bojim se da su jednostavno previše stari da bi opet snimali specijale kakve su nekada snimali i koji su ih i proslavili. Ako će i buduće emisije biti kao ova bolje da se okane čoravog posla i odu u penziju...
 

Franz

Well-known member
Bojim se da su jednostavno previše stari da bi opet snimali specijale kakve su nekada snimali i koji su ih i proslavili. Ako će i buduće emisije biti kao ova bolje da se okane čoravog posla i odu u penziju...
Ybg, da, ne možeš protiv godina.
 

Dalibor

Dado Tornado
malo ste pregrubi, ne pratim grand tur, ali odgledao sam skoro cijelu a trois, i bili su bolji nego nekad u starom top gearu.
sudjelovali su kao pravi tandem, kada su i najbolji, a ne kako je to bilo često da emisija bude samo clarsonova gimnazijska pametovanja.
ali konkretno o francuskim autima skoro ništa se nije saznalo. ipak je ovaj a trois već pet puta sve rekao.
sada su to samo prazne kalorije, ali ovaj put bile su dobre, kao koestlin napolitanke
 

Scorpyo

Active member
...ne pratim grand tur, ali odgledao sam skoro cijelu a trois,...
Sa ovim si sve rekao.

Franz i ja smo fanovi staroga kova. Odgledali sve epizode TG i GT (ja i po nekoliko puta, a vjerujem da je i kod njega isto), tako da ipak znamo što govorimo.
 

dinko1981

Well-known member
Stari ili mladi nemre svaka epizoda biti top, a i nemaju svi iste kriterije i ukuse. Meni osobno je Clarkson zakon jer nema dlake na jeziku i hebe sve po redu. Posebno mi je toplo oko srca kad spomene Gretu Thunberg...
 

Scorpyo

Active member
Ne bih se složio. Meni je Seamen recimo bio fantastičan. Ono, 11/10.
Ja nisam nigdje napisao da sve što su snimili u zadnje vrijeme ne valja. Ali i dalje tvrdim da im je ovo najlošije što su ikada snimili. Seamen je i meni bio super ali iskreno govoreći, svaka epizoda nakon njega je bila pomak na gore.
 

Scorpyo

Active member
Da li je netko gledao Clarkson's Farm?

Nije da mi je neko ludilo od emisije ali iskreno nije ni loše. Kaj bi se reklo sasvim solidan način za skratiti vrijeme.
 
Na vrh