Automatic ne reagira na gas

marin

New member
Imam c3 automatic 1,4 hdi , auto radi ispocetka sve normalno dok se ne zagrije i dok ga vozim sve je ok,al cim stanem na semaforu da podjem dajem gas al ne reagira, obrtaji idi motor bruji i auto je u brzini al se ponasa koda je u leru i nece da se pokrene dok ga neprebacim u ler pa u prvu. Zna li tko u cemu bi mogo kvar bit?
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Mislis na sensodrive mjenjac?
Imam c3 automatic 1,4 hdi , auto radi ispocetka sve normalno dok se ne zagrije i dok ga vozim sve je ok,al cim stanem na semaforu da podjem dajem gas al ne reagira, obrtaji idi motor bruji i auto je u brzini al se ponasa koda je u leru i nece da se pokrene dok ga neprebacim u ler pa u prvu. Zna li tko u cemu bi mogo kvar bit?
To u njemu je onaj poluautomatski? U principu manualna getriba enhanced s hidraulikom. Hidraulika vrlo vjerojatno nije. Moguće sam prekidač na ručici?
 

marin

New member
automatik tiptronik je al ima obicnu lamelu sa elektronskim kvacilom kojem kompjuter salje signale da prebaci brzinu,vodio sam ga na servis al nitko ne zna o cemu je rijec..
 

c5 dr

Member
ja sam imao slican problem na c2,stanem na semaforu i hoću krenuti ali meni ni okretaji se nisu micali ,stisnem gas kao da i nisam i mjenjali su ako se dobro sjecam neki softwer ,bio je pod garancijom
 
Na vrh