Auspuh

Phantom

Drajver
pozdrav, evo baš sada sam vozio sa spuštanim prozorima čini mi se da je zvuk dosta bolji :cool:, samo pozitivne kritike dobivam od evo kolega sa posla. Malo smo debatirali i složili smo se da je sve više od jedne cijevi cisti ciganluk..ono što sam htio to sam i dobio, estetiku a neupadljivost, čak i zvuk sportski...skratka super zadovoljan sam :euforija:
...jedva čekam sutra na autocestu
p.s. molio bi stvarno da tema ne ode ****u sa jumbo slikama i nevezanim za:cenzura::cenzura::cenzura:ancijama...
 

visaluteju

Well-known member
Na svim autima su mi ljepši četvrtasti od okruglih.
Potpuno se slazem :) ali kao sto rekoh ukusi su razliciti

molio bi stvarno da tema ne ode ****u sa jumbo slikama i nevezanim zaancijama...
Pa ovo dosad je sve vezano za temu tj auspuhe... valjda :)

p.s.
Samo gledao sam na svom c4 ova crna plastika na koju stavljamo auspuhe je bas nekog ruznog oblika, malo je izbocena, ne znam kako to lijepo i precizno isjeći bez da se nešto ne iskrza, ja se ne bih usudio sam to raditi
 

Cutac

Prèkaroš
p.s. molio bi stvarno da tema ne ode ****u sa jumbo slikama i nevezanim zaancijama...
Ak smeta, može sve u neku od mojih tema, meni svedno


Samo gledao sam na svom c4 ova crna plastika na koju stavljamo auspuhe je bas nekog ruznog oblika, malo je izbocena, ne znam kako to lijepo i precizno isjeći bez da se nešto ne iskrza, ja se ne bih usudio sam to raditi
Da, nije baš najbolja za to da auspuh ide kroz nju, ali zato imaš auspuh shopove da oni rade :D
 
Na vrh