AC Prikratki servis

Leon1403

New member
Dobar dan.

Auto je bio na servisu pri AC Prikratki i nakon malo vise od jednog sata u radioni netko od mehanicara je vozio auto 5 minuta. Poslije voznje parkiran je u straznji dio vani gdje ga nitko ne moze vidjeti i tamo je stajao jedan sat prije nego sto su mi ga vratili! Imam kameru koja je sve to snimila. Po meni to nije u redu, ne znam sto da napravim.
 

sir.Oliver

Well-known member
koliko te ukupno izašao prvi servis ? ja sam platio 200€ ( zamenjeno samo ulje i filter i kabinski filter + dijagnostika ) ...
 

dekiiii

Active member
I mene zanima! Dali ću ih preskočiti kao i kod kupovine auta, ili su sa servisom OK. Pošto u ÈK već neko vrijeme nema ovlašteni (a možda i bolje), barem pod garancijom da znam gdje ići.
 

bono

Active member
više me neće vidjet kod njega! makar poznam osobu na prijemu servisa ajmo reć poznanik. nisam s njim stupio u kontakt. ne bi u detalje (možda neko jedamput pročita od njih). pa tako hodam i dalje u ovlašteni ali ne u varaždin.

uglavnom, kupio sam još jedan set alufelgi (privat) i trebao sam senzore. htio me oderat za TPMS senzore 3200kn(4kom) s poslom, a kod drugog ovlaštenog 1000kn jeftinije s tim da sam tamo uzeo još 4 originalne ukrasne čepove promjera 60mm.

isto tako za akumulator za start-stop.
za citroenov originalni akumulator razlika 800kn.

pa si mislim hvala lijepa, braco.
 
Na vrh