3rd party radio u C4 II

RaneZ

New member
Posto cekam novi auto (moj prvi citroen no ne i francuz), zanima me ugradnja svog radija u njega. Naime, kolko vidim, nema klasicni DIN ulaz...ima ko neku masku ako se ne varam..kako to ide i dal netko ima da potkrijepi slikama..hvala unaprijed !

E da, dal je moguca ugradnja 2 DIN uredjaja ?:whistling:
 

RaneZ

New member
Dolazi sa radiom. Adriatic paket + autoklima. Gledam po netu, izgleda ko da je nemoguce maknut serijski, bez da kupim cjelu masku od centralnog djela...ili sam u krivu..
 

akiramar

Active member
Dolazi sa radiom. Adriatic paket + autoklima. Gledam po netu, izgleda ko da je nemoguce maknut serijski, bez da kupim cjelu masku od centralnog djela...ili sam u krivu..
U pravu si, radio je skroz "uklopljen" u ostatak konzole sa komandama od klime, nije odvojiv.
 

kmee

New member
A zašto bi mijenjao radio? ovaj u njemo je skroz ok, još ako imaš usb box i bluetooth, sve možeš spojit na njega što bežićno, što žično. Tak da si ubodeš dobar stalak za neki tablet i imaš tarapanu u autu hehehe...
Pozz..
 

Konrad

New member
radio ti je unutra, vanjski dio su samo komande za klimu i radio...

rađe nemoj nista kemijat, a kasnije neces moc niti sat i datum podesavat
 

RaneZ

New member
a fak..ma nisam uzeo onaj paket bluetooth usb jer je 3500kn, za to dobim 4-5 kazica sa istim tim...nije isplativo, nikako. Sad vec kemijam neki bluetooth dongle sa ebaya...ali glupo je da nisu ostavili da mozemo mjenjat samo tako...ah... :twisted:
 
Na vrh