2011 Berlingo XTR 1.6HDi 8V

Ax boy

Well-known member
Slažem se da treba ulagati ali ovisi, ne baš svako malo, to ovisi do vlasnika hahahaah šalim se. Francuzi jesu skupi za dijelove ali isplati se jer trajeee za razliku od drugih marki. Ja baš jučer podmazao na zlatnom berlingu rolice, sad klizna vrata idu kao od šale, ne škripi ništa više
 

bbozak

Active member
Koja je spika s nosačima motora? Imao sam benzinca prije, nisam znao za taj dio vozila uopće. :shock:

Dizel nemirno radi? Savije s vremenom prihvate ove?
 

Marekk

Member
malo se strese i osijeti kod šaltanja, a loše je ogeneralno izveden, jako loše, civilno previše

ode 18ice pa sam sad na 16 čeličnim opet, užas kak (ne)izgleda

 

Ax boy

Well-known member
Vidio sam ga i skužio odmah po felgama i gumama, slične zna imati c4 tih godina. Kako nije za 11 godina 420,000puno? Dosta je, moj tj od tate, zlatni ima 575000tkm, 2002 hdi je al opet, i tera dalje, a moj plavko novi 2011 ide ko zmaj, 188000tkm hhahaha ako ga vidiš negdje bijele felge i ZG-8859-GG to sam ja hahha pozdrav :) :) kako tvoj ide novi? Gume deru?
 

Marekk

Member
Berlingić služi odlično, toči vozi, odvrtio kod mene 60 hiljada, ali pošto mi zadnjih pola godine stoji, napravio skoro niš km, nemam potrebe za takvim autom više, ide u prodaju, pa ako nekog zanima, nek se javi, a budem ga i u oglas stavio



 
Na vrh