2.0BlueHDi 150KS remap

gudelj

Member
Pozdrav,

Da li je netko radio remap na ovim motorima i kakva su iskustva?

Malo mi je dosadio 508 pa bi ga ili mijenjao ili stavio stage 1 koji ide na cca 200KS/450nm.

Na autu je taman odrađen veliki servis te je promijenjen set kvačila sa zamašnjakom. Sa dpf, egr i ad Blue pumpom također nema problema.

Hvala .
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ako je auto uredan kako veliš, možda ga je i šteta prodat... jer je sve otišlo gore i tržište je generalno u ku*cu.
AdBlue ako i je dobar, ja bi isključio prije nego se pokvari... a pitanje je vremena.

Za konkretan motor nemam nikakva iskustva iz prve ruke, ali danas je to većinom na razini da nema nikakve brige (ako je dobra baza).
Puno je tih nasviranih dizela već na velikim kilometrima bez nekakvih posebnih problema (moja stara Alfa je sa remapom trenutno na oko 300tkm i orginalnom turbinom).

Bitno je samo da to odradi netko tko zna posao i stoji iza rezultata... pošto si iz ZGa, predložio bi ovu ekipu:
https://www.facebook.com/tecartperformance/
 

ExOduS442xb

Racing
Možda nebi bilo loše da imamo jedan kutak za ovako nešto, da ljudi mogu pisati iskustva, mene isto ova tema zanima a vjerujem i brojnu ekipu koja razmišlja o dizanju snage, ako možemo podijeliti iskustva, informacije, izbjeći potencijalne muljatore da nam ne s*ebu vozila onda smo napravili solidan posao :D
 
Na vrh