Šta slušate u Citroenu?

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Nemoj me ****t da su ovo skinuli.
Tanaja Tanaja jesi možda spremio ovo? :D
Ima tjedan dana da su makli. Taman prošli petak da ću staviti, a ono sorry about that.
Jedino, ako ti se da PP-at lika, da stavi negdi nezavisno. :)

Edit: Ima na Dailiymotionu, ali ovo je audio only. Mislim da je isto.

 
Posljednje uređivanje:

mirko007

Member
klasik rock i HM, od tygers of pan tang do whitesnake, kad su gužve pribacim iron maiden judas priest accept a kad je baš ludnica metallica i heeloween u suradnji sa motorhead, i na kraju sve ispadne ok
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Ovo je ekstra! :D :D



"Spot za pjesmu napravljen je po istinitoj priči. Alen je u jednom trenutku za vrijeme prvog lockdowna nervozno krenuo do obližnjeg sela u nadi da kafići nisu zatvoreni, no ipak je naišao na zatvorena vrata.
Kao inspiracija za novu pjesmu poslužio je Alenov YouTube video u kojem se osvrće na situaciju iz prvog hrvatskog lockdowna, kada Alen nije imao gdje popiti jutarnju bevandu."

Jutarnju bevandu! :D :D
 

Franz

Well-known member
Ovo je ekstra! :D :D



"Spot za pjesmu napravljen je po istinitoj priči. Alen je u jednom trenutku za vrijeme prvog lockdowna nervozno krenuo do obližnjeg sela u nadi da kafići nisu zatvoreni, no ipak je naišao na zatvorena vrata.
Kao inspiracija za novu pjesmu poslužio je Alenov YouTube video u kojem se osvrće na situaciju iz prvog hrvatskog lockdowna, kada Alen nije imao gdje popiti jutarnju bevandu."

Jutarnju bevandu! :D :D
Ovo je jednako dobro, ako ne i bolje. :)

 

Cutac

Prèkaroš
Malo je bendova poput starih Majki, općenito u svijetu. Inače slušam hard rock i heavy metal, ali možda je jedino Motohead blizu Majki po sirovom, čvrstom rock zvuku. Ali Motorhead nema tu finesu i preciznost.
Majke da su bili iz Amerke ili Britanije, bili bi valjda u Top 3 (hard) rock bendova ikada.
Ako mi se sluša rock, Majke, AC/DC i Bad Company su sto milja ispred svega ostaloga.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
mengela mengela
iako najprije rocker iz nekog razloga nikada nisam bio fan majki, ali na tom tragu možda će ti biti dobra ova stvar, u zadnje vrijeme opet je dosta slušam


Dado ovaj ti je na lošim drogama, tekst mu ne mogu svarit nikako, a rif je izlizan! Bare kad se fekne napravi hitčinu 😎
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh