Šta slušate u Citroenu?

Dalibor

Dado Tornado
volim jelenu rozgu i vokalno i vizualno....
gledao sam je u onoj emisiji evergreen. baš lijepo pjeva. i ona ima lijepe svoje pjesme... super cura izgleda. slavonka je.
 

blaz

New member
Ujutro najvise volim poslusati dobre stare opustajuce domace evergrine u izvedbi 4 asa, cim ih cujem vidim da nisam bas tak u ****u kak sam si mislio dok sam se probudio ujutro prije kokoši, ti hrapavi umorni glasovi me jednostavno pune pozitivnom energijom... Na poslu volim slusati komornu glazbu koja potice na razmisljanje, najvise anu rucner, ima nesto u tome dok ga stavi medju noge...
Dok se vracam s posla, volim malo stisnut gas, da se rjesim stresa nakupljenog tokom dana, pa ožežem po muzici raznih boj bandova, obavezno sa spustenim prozorima, da me sve zene vide(zene to vole, znate). a doma slusam, domacu glazbu, svoju dragu kako laprda na telefon bez prestanka, sa povremenim povicima: daj mi napravi soka i kaj ima za veceru, zatim vesmasinu, koja ima strgane lagere vec pol godine i gledam turske sapunice koje imaju jednostavno nenadjebiv soundtrack, pogotovo dok glazbom dočaraju osječaje jednog od izvrsno odglumljenih likova, sve je to tako realistički prikazano da imam osjecaj kao da sam tamo.
Aha, skrenuo sam s teme, pitanje je bilo kaj slusam u citroenu...
Pa nisam ga vozio vec skoro dva tjedna, sad se vozim u cliu, ali o tome cemo drugi put...
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Blaž,ti si car :stovanje:ROFLROFLROFL

Moraš si obavezno nabavit ove "pjesmice" od Vlade Èuljka..da te malo razvesele :D:D:D:D
 

jabolchica

Devil :)
S obzirom da sam straaaašno lijena kaj se tiče snimanja muzike na cd, obično slušam jedan te isti cd par mjeseci, pa kad počne preskakati, prebacim se na radio. :D

Trenutno roka cd nazvan "veljača 2011" lol, a na njemu je par stvari od Inne (house) i ostalo je hip-hop. :grin:
 

Tonka0559

Member
S obzirom da sam straaaašno lijena kaj se tiče snimanja muzike na cd, obično slušam jedan te isti cd par mjeseci, pa kad počne preskakati, prebacim se na radio. :D

Trenutno roka cd nazvan "veljača 2011" lol, a na njemu je par stvari od Inne (house) i ostalo je hip-hop. :grin:
užas :( :grin: sad znam što ću ti poklonit za osmi mart. :D
 
Na vrh