Čudan problem (pozicija radi, "štop" ne)

Kizokc

Active member
Evo taman bi trebao na tehnički i imam čudni problem.
Zadnja lijeva lampa. sve radi osim štopa,
Znači NOVA žaruljica, isprobano na desnoj strani radi, znači sve radi osim toga.
To je ona žaruljica sa dvije niti, pozicija radi ŠTOP NE! na desnoj stari sve RADI.
Probao one limiće mrdati svakakve pozicije ništa, pa me zanima imao tko sličan problem jer ja ideja više nemam!????!!

Hvala swima ;-)
 

visaluteju

Well-known member
Meni je jednom otisao prekidac ispod pedale kocnice koji pali to svjetlo (xsara picasso) i to na putu kada me zaustavila policija usljed akcije kontrole signalizacije ustanovili, a sat vremena prije polaska na put isprobano radilo :)
 

Kizokc

Active member
Meni je jednom otisao prekidac ispod pedale kocnice koji pali to svjetlo (xsara picasso) i to na putu kada me zaustavila policija usljed akcije kontrole signalizacije ustanovili, a sat vremena prije polaska na put isprobano radilo :)
Mislim da nije taj prekidač jer desna lampa i srednji štop rade bez problema :-D
 

dinko1981

Well-known member
Ja sam nedavno stavljao nekakve led zarulje za rikverc i nakon sto sam prckao po lampi nije radilo desno stop svjetlo mada tu zarulju uopce nisam dirao, a problem je rjesilo malo kontakt spreja u grlo zarulje
 
Na vrh