Čestitke

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Morning all, just wanted to take a minute to wish you all a very merry Christmas and a happy year, most of all good health!

These days people don't spend much time or thought on some personal words to their friends and family, they just copy and paste some random shit and send it on.

So, after all we've been though together this year I want to thank you for your friendship and wish you a happy 2018!

You are the best gymnastics group anyone could ask for.

Best wishes, Helen
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Čestitke! Osobno, ne mogu se požalit na 2020 iako je generalno bila sranje.

Ima li ko dojavu od rodbine na Novom Zelandu i u Australiji kakva je 2021.? Da idemo ravno u sklonište ili ipak možemo šampanjac na led polako?
 

Ax boy

Well-known member
Zdravlje, slavlje i srce lavlje!

Ja lagano uz coronu i nba..
J... mi se sta mi je opet crkla getriba , ima i gorih stvari..

Ooo Sretna Nova prijatelju, al si ti iz Splita?? 😎😎. Kako crkla getriba, koja kola u pitanju?
Pozdrav iz Omiša, stiga san u punice svoje. Žena vozila dio puta, piči ona 130 km/h sa mojim blekijem C3. Raspuhala je malog Hdija, ne pali se više risk of filter clogging. No noo
Prosjek : sa 6,4 grad Zg , na lijepih 4,9l/100km po autoputu, Zagreb - Split... Hahhahah sve do Blata na Cetini.

Ekipa, di će te stavit Novu??
Neka bude bolja od 2020, mahhh neka sve loše ide u 3.... 😠😠😠😫😫🤣
Nema predaje. Sve najbolje kolegama iz Petrinje, Gline, Siska i dr. ma
Cile Banovine.. Drž te se, i Citroënaši od tamo
Ma svaka čast dobrim ljudima, svi trebamo odvojit da pomognemo našoj braći i sestrama doli,
Bit će sve dobro na kraju, samo kada to ne znam!??? Jednostavno ne želim mislit negativno, šta mogu 😎😎😎👍👍👍🥳
 

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Kako možeš to pit nakon svega 😂
A sta cu..
Ooo Sretna Nova prijatelju, al si ti iz Splita?? 😎😎. Kako crkla getriba, koja kola u pitanju?
Pozdrav iz Omiša, stiga san u punice svoje. Žena vozila dio puta, piči ona 130 km/h sa mojim blekijem C3. Raspuhala je malog Hdija, ne pali se više risk of filter clogging. No noo
Prosjek : sa 6,4 grad Zg , na lijepih 4,9l/100km po autoputu, Zagreb - Split... Hahhahah sve do Blata na Cetini.

Ekipa, di će te stavit Novu??
Neka bude bolja od 2020, mahhh neka sve loše ide u 3.... 😠😠😠😫😫🤣
Nema predaje. Sve najbolje kolegama iz Petrinje, Gline, Siska i dr. ma
Cile Banovine.. Drž te se, i Citroënaši od tamo
Ma svaka čast dobrim ljudima, svi trebamo odvojit da pomognemo našoj braći i sestrama doli,
Bit će sve dobro na kraju, samo kada to ne znam!??? Jednostavno ne želim mislit negativno, šta mogu 😎😎😎👍👍👍🥳
Haha..pazi ti blekia da se ne razboli od tog propuha 😂
 

Ax boy

Well-known member
A sta cu..


Haha..pazi ti blekia da se ne razboli od tog propuha 😂
Neće ga vitar jako eh, ma ima trenutno stvarnih 98,400km cca, 2011sta god.autić
Ništa, u prijevodu za dizel baš.
To je malo dida, vlasnik prije zagušio malo pa se neko vrijeme filter klog palio. Srećom ispuhan skoro. Draga polako se uči pičit i vadit mast raznim pasatima, golfovima i sl. Ne uspijeva malom c3 baš Al ponekad čudo. Odere ih 😎😎😎
 
Na vrh