Saxo 1.4 VTS by "2mario2"

Lix

Active member
mislim da mu je na pameti motor a ne c2 ako se ne varam, mario saxo je svakim danom sve bolji, samo nastavi sa odlicnim radom :)
 

2mario2

Well-known member
@lix hvala i da, motor za 1000€

@ivan222 za motorom ili autom? Jer frend ima oboje za prodaju. Mislim da jedan motor i dva C2 VTS crna (svoj sa oko 90000km 2008. godina i drugi sa oko 120-130000km i 2006. godina mislim). Kompletno sve beba stanje (ovaj s manje km svoj ćak neznam dal bi prodao)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Prošle godine kad mi je krepao citrać sam kemijao šta i kako dalje, pa sam jedno vrijeme tražio taj motor. Motora nije bilo pa mi je palo napamet kupit cijeli C2... Ali eto, bila je loša ponuda u oglasima tada pa sam odustao od toga.
 

2mario2

Well-known member
Prošle godine je on kupio 4 komada (jednog stranca mislim od tih 4), pa moraš njega dijelom okrivit za nestanak dobrih prilika. Dva crna VTS-a je složio od prvog do zadnjeg šrafa na novo, a dva su bili donatori dijelova (sivi i plavi). Njegov s manje km je bio napred lupljen, a drugi samo štrajfan s jedne strane (pretpostavljam igre s kaskom i tak to). Sad su oba ko iz tvornice. Moram poslikat kad budu oba na okupu jer je divota ih vidjeti kao i bivša mu vozila

A evo njegovog bivšeg voznog parka od kojih je ovaj desni prodao meni, u sredini kojeg je prodao drugom frendu i radniku svojem i lijevi je bio njegov koji je u Puli ili Rijeci negdje (dečko je neki trkači ovjes stavio i još dosta abnormalno skupih dijelova na njega)

 

Lix

Active member
da je malo više para pa da mi je kakvog ph1 vtsa nac i pomalo sredit.. nema ljepseg malog autica od tog

 

2mario2

Well-known member
Ovaj je predivan, al vidiš meni je nekak ph2 ljepši. Možda zato jer ga ja imam. Da je kontra onda bi valjda razmišljao ko ti

E da mi je love za ove felge! Èisti sex su

Stavio sam jedan šalter koji još budem razmislio za što bude poslužio i na drugu stranu bude išao još jedan (nabavio bi one racing, al ih nemam di stavit jer su veći)

 

Lix

Active member
tatalno sam protiv rezanja armature i ubacivanja bilo kakvih đinđi, ali ti misteriozni prekidači su mi uvijek bili fora za vidit :D

meni je fora i ph1 i ph2, da moram birat, vjv bi bio ph1, ali samo zato sta sam ga imao pa ono, ali inace, oba su sexi skroz :wub:
 

2mario2

Well-known member
I ja sam protiv rezanja, ali na kraju kad budeš vidio za šta služi budeš odobrio ovaj poduhvat nadam se. A drugačije nisam mogao jer nemam kamo stavit bilo kakav šalter, a da izgleda donekle dobro
 

Lix

Active member
da istina, saxic nema puno praznih panela koji se mogu izvadit ko npr xsara, možeš armaturu razbušit na 100 mjesta i za 200-300 kn pokupovat te plastikice i vratit da izgleda ko original, nadam se da je prekidač za nitro opalit, to bi me recimo razveselilo... :D salamala, samo naprijed i uzivaj u autu radiš ga za sebe, ne za druge, ako te to veseli nemože ti niko sudit :weeabooface:
 

2mario2

Well-known member
Nije nitro da te odmah razočaram u startu :D

Al iz zafrkancije bi mogao kupit bocu i montirat u bunker

Meni je to nekako lijepo i za ta dva šaltera koji budu stavljeni budem smislio koju funkciju budu imali

Trenutno imam problem kako osposobit Parrot bluetooth jer sve imam osim znanja da to spojim. Od navigacije one s monitorom odustajem jer bilo kakvo plastičarenje ne dolazi u obzir pošto želim auto ostavit ćim je više moguće u original stanju
 

2mario2

Well-known member
Hvala. Idem proučit malo i probat to danas spojit. Pa još razmišljam o funkciji tako da neznam još hehe, al bitno da nešt radim. Nemogu ja biti doma i gledat u njega, a da nešto ne promijenim ili dodam (profesionalna bolest je to :D )

Edit: vražja papiga je krepana :D (Parrot) jer je pregorio jedan čip, pa moram to dat promijenit ako bude moguće

I trebam info za 3D karbon foliju (naravno ne kineski shit) provjeren jer mislim neke dijelove unutrašnjosti obljepit s njom i izvana na stup vrata pošto se lagano trga original folija. Može link neki tu ili pm il kak god nekome paše ili ako tko ima viška za prodati. Netrebam 10 kvadrata toga nego onak za naljepit na ventilaciju, oko kvaka, tog stupa i centralne konzole di mi je radio
 
Posljednje uređivanje:

2mario2

Well-known member
Prekidači stavljeni s ove strane (za airbag je bio skroz desno), pa sam rastavio i očistio plastike od osvjetljenja tablice jer je isto bilo puno prašine. Sad svijetli ok, al moram definitivno upgread na LED napraviti





Riješen danas i prednji branik, tj. nosač branika i sad je puno bolje sjeo (treba još malo poraditi, al blizu sam jako)







Ovo automatski znači nekih 100€ više u novčaniku jer ipak nema potrebe za kupnjom drugog branika nego samo pokrpat ovaj i polakirat
 

2mario2

Well-known member
Mislim da se čuje sasvim ok (direkt je cijev od napred do zadnjeg Xtreem power lonca)

[ame]https://youtu.be/Gmkm4wW325c[/ame]
 
Posljednje uređivanje:

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Takav mi format izbaci. Stavio sam opciju da ne mijenja rezoluciju slike, al eto ispada ovak svejedno kad stisnem kopiraj thumbnail za forume
Kad stavljaš sliku, kopiraj onde gde ti piše direktan link...onda klikni na na onu žutu ikonu planine i kad ti izbaci okvir, zaljepi link :cool:
 

2mario2

Well-known member
Skužio sam sad. Daj netko onda ove slike ako može koje nisu kak spada promijeni ak može. Ima i video kako zvuči auto, al neznam ni to kak stavit. S youtube-a sam kopirao poveznicu, al kolko vidim ne šljaka tu dok na drugom forumu je odmah video dostupan
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
koje nisu kak spada promijeni ak može. Ima i video kako zvuči auto, al neznam ni to kak stavit
Slike već editirane a i video :cool:
Kopirani link s yubitoa sam zalepiš u poruku i to ti je to, forum sam odradi ostalo..
A kam su nestale slike ziceva :confused:
 
Na vrh