Saxo 1.4 VTS by "2mario2"

2mario2

Well-known member
Te felge koje su sad na njemu bi služile za zimu dok bi 16-ice bile za ljetni setup

Lix bez distanci nikako. To smo ustanovili već. Iza imam distance od 2cm i napred bi od 1cm bilo dosta po mojem. Æak mislim da bi i 195/45 moglo zezati, a 195/40 bi bile taman. Trebam probat i onda budem znao koje bi odgovarale
 

2mario2

Well-known member
Nećemo sad u detalje, hehe

Hvala. Sitnice su ovo, al ipak srcu drage

Barem nešto da si završim prije nego krenu veliki poslovi (supruga radi, al sad sam ja doma nažalost i dok se negdje ne zaposlim mora čekat sve veće), al rekao sam da neću žurit jer mi nije sila za auto (ovu godinu je u planu komplet sve napravit i s njim na cestu) i radit ću kolko mogu samo da se nekud ide s mjesta

Jesi ti Zlatko iz Koprivnice il sam pomiješao nešto?

Evo ga svira mali ko veliki već

 

ZlatkoC4

Well-known member
Jesi ti Zlatko iz Koprivnice il sam pomiješao nešto?
jesi malo. kratko smo se vidjeli na susretu u ZG prošle god. :grin:

Piše ti na mom profilu VK Vinkovci ali sam već i domaći u Velikoj Gorici. a ni Koprivnica mi nije strana tamo napravim susret umjesto majstora felni :D
 

2mario2

Well-known member
Pardon, da. Ma išao sam u KC po radio ovaj, a pošto nisam oćito još polovio od kud je tko nisam znao kome javit za rundu kave i čavrljanja
 

2mario2

Well-known member
Biti će prilike za kave još samo da postanem ja mobilan opet

Podizanje auspuha jer je napred bio prenisko i strugalo je ponekad. E pa sad neće više

 

2mario2

Well-known member
Zamijenio sam i gumu oko vrata (uzeta s Velsatisa) jer je moja polako išla kraju. A ova je iznutra kremasta i uklapa se s tapicirungom krovnim (samo ju treba zaljepit jer mrvicu strši prema unutra)



 

2mario2

Well-known member
Isto ko i original samo je ova kao nova. Jedan rez skalperom da ju skratim i eto je montirane. Jedino bode u oči malo ovo kaj strši (vidi se na prvoj slici), al to imam vremena zaljepiti
 

2mario2

Well-known member
I danas sam se igrao oko auta i spojio dva mala visokotonca i stavio u one pretince na zadnjim panelima. Sad je 6 zvučnika i igraju sasvim solidno dok se pitanje bolje muzike ne riješi

Frend ima Xonax-ov (monitor se izvlači) 1DIN radio kojem je kabel od touch-a otišao samo i rekao da mu dam svoj i 500kn tako da razmišljam i o tome malo



Opet smo bili zaposleni. Bye bye štangica, welcome podizači. Usput farovi podešeni, al čekam mrak da donekle još to porihtam i hauba porihtana na mjesto i razmake kako i treba biti

 

2mario2

Well-known member
Hvala, hvala

Drago mi je kad mi se da do znanja da sam na dobrom putu

Isto kao i kritika ako skrenem na krivi put premda kolko se poznam to se nebi smjelo desiti

Edit: podizači su inaće trebali biti kraći, al nezgodno je radit onda s niskom haubom. Moja glava je to danas naučila na teži način :D
 

2mario2

Well-known member
Ponovo lijepi dan i ponovo alat u rukama. Skinuo sam onu plastiku gdje je radio itd i promijenio žaruljicu od upaljača tako da svijetli onaj prsten sad i usput svijetli u pepeljaru. Malo su se šarafi provjeravali i pritegnuli i tako. Sad idem uzet stolicu i sjest kraj auta i dok ću ga gledat vjerujem da će doći neka ideja sama od sebe (za sve ostalo tu je engleski saxperience forum :D )

Edit:

Ideja je došla i evo sat do dva kasnije imam sve potrebne dijelove itd samo trebam proučit kamo i kako bi se dalo to ukomponirat, a riječ je o navigaciji sa 7" ekranom i Parrot bluetooth kitu (još trebam provjerit dal to uopće radi)

 

2mario2

Well-known member
Ruke su mi danas otpale. Tolko prašine sam počistio da je skoro pola paketa vlažnih maramica otišlo, a nisam još skinuo panele da i njih i lim iza očistim lijepo. A uzrok je kad se mimoilaze kod moje kuće prođu po šljunku na dvorištu i dignu brdo prašine i dođe u auto i na auto i kuću dok nebudem čavle postavio, pa bude mir



 

2mario2

Well-known member
Nesmijem navodno jer trebam ostaviti metar ili tu negdje od ruba ceste slobodno





Već sam stavio ove cigle, al ne hebu to ljudi 5% i idu ako treba i milimetar do njih samo da ne trebaju zaustavit auto. Jedino da stavim skoro uz cestu, al onda ja mogu zakonski odgovarat ako tko pobere ciglu
 

2mario2

Well-known member
tomica dobro vidiš, al između ceste i ograde je graba ako to ima kakve veze. Al nije ni problem meni iskopat, hehe :D

Jer ovo je katastrofa blago rečeno. Auto mi je svakodnevno prašnjav, prozori na kući svakodnevno prljavi, u kući prašina u pm! Pa jednom moram popucat po šavovima da je neznam kaj. Sad sam ove cigle stavio skoro uz cestu, pa nek trgaju branike

E da imam soma € za ovog ljepotana (C2 VTS 125ks). Al jednom bude, pa makar morao bubreg unovčiti

 
Na vrh