Prijedlozi i pitanja vezani za forum

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Re: Prijedlozi za forum

Ko da ulazin u neku komunu. Bog ja san Marinko, iman 32 godine, sviran gitaru i vozin C4, dice neam, žena me ostavila, živin s čačon... :D Onda vi svi vičete Booog Maarinkoooo! :D
bog marinko!!!

ROFL ROFL ROFL

Točno, to hehehe. Ko da u komunu ulaziš. LOL LOL Predobar opis.

Moj je prijedlog da se gore doda opcionalni forum "Predstavljanje novih forumaša". Recimo, može biti ispod podforuma "Citroen i vi". Ali ne da bude uvjet za pisanje i čitanje foruma. Tako ćemo imati hrpetinu ljudi koji će se na silu "predstaviti" samo da bi mogli čitati forum. Neka to predstavljanje bude nešto kao poželjna opcija, a ne uvjet.

@Gox: ne govorim da mi tvoj prijedlog loš, nego mi nije 100 % jasan. Znači mi imamo sad tu gore "Garažu" koja je po meni jako dobro osmišljena i nisam vidio ništa slično na drugom forumima, poput npr. dok čitaš nečiji post, odmah možeš kliknuti na link njegove Garaže i vidjeti model i sliku.

Nisam se još pozabavio dodavanjem sadržaja u garažu, ali mi izgleda kao prilično dobro mjesto za predstaviti auto. Lijepo je i pregledno sistematizirana. Bojim se da bi Garaža i zaseban podforum za predstavljanje, taj "Moj Citoren", bili jedno drugome kao mogućnosti konkurencija.

Jedni bi predstavljali Citroena u temu foruma , a drugi u Garaži. :wtf:

Vidim da su audio sustavi i navigacija sklonjeni već. Odmah mi je sve još preglednije. Pozdravljam odluku.
 

gox

New member
Re: Prijedlozi za forum

bog marinko!!!

ROFL ROFL ROFL

Točno, to hehehe. Ko da u komunu ulaziš. LOL LOL Predobar opis.

Moj je prijedlog da se gore doda opcionalni forum "Predstavljanje novih forumaša". Recimo, može biti ispod podforuma "Citroen i vi". Ali ne da bude uvjet za pisanje i čitanje foruma. Tako ćemo imati hrpetinu ljudi koji će se na silu "predstaviti" samo da bi mogli čitati forum. Neka to predstavljanje bude nešto kao poželjna opcija, a ne uvjet.

@Gox: ne govorim da mi tvoj prijedlog loš, nego mi nije 100 % jasan. Znači mi imamo sad tu gore "Garažu" koja je po meni jako dobro osmišljena i nisam vidio ništa slično na drugom forumima, poput npr. dok čitaš nečiji post, odmah možeš kliknuti na link njegove Garaže i vidjeti model i sliku.

Nisam se još pozabavio dodavanjem sadržaja u garažu, ali mi izgleda kao prilično dobro mjesto za predstaviti auto. Lijepo je i pregledno sistematizirana. Bojim se da bi Garaža i zaseban podforum za predstavljanje, taj "Moj Citoren", bili jedno drugome kao mogućnosti konkurencija.

Jedni bi predstavljali Citroena u temu foruma , a drugi u Garaži. :wtf:

Vidim da su audio sustavi i navigacija sklonjeni već. Odmah mi je sve još preglednije. Pozdravljam odluku.

Boldano sam i ja mislio da se stavi ;)

Za navigaciju i ostalo se slažem, pola stranice zauzme a mislim da nema nijedne teme unutra. Nešto poput ICE (In Car Entertainment) stavit i oke će bit.

Nekako mi je bolje ako netko uređuje auto, tipa, spuštanje, novi/stari ispuh, uglavnom, zamjena pojedinih dijelova da stavi u jedan topic i tamo stavlja slike prije/poslije i komentare vezane uz njih, ovako moraš čitat topic prvo, npr. on samo napiše u topic o svom autu, stavljene opruge eibach i u garažu stavi novu sliku i to je to. To mi nekak bzvz, ne znam, možda sam navikao ovako s drugih foruma. :thinking:
 

gox

New member
Re: Prijedlozi za forum

Se slažete da se pod citro caffe napravi tema "Viđeni ste", ako netko nekog zamjeti u gradu, vidi neki auto koji nije na forumu, nije siguran dal je netko s foruma itd. Tipa, viđen danas u heinzlovoj u xx sati crni c2 vtr s bijelim felgama, spušten..netko s foruma? netko zna za auto taj itd? :) Možda bi tako dobili više korisnika na forumu, ljudi ako se svakodnevno mimoilaze mogu se upoznat itd... :) Slušam mišljenja :)
 

deda

New member
Re: Prijedlozi za forum

Danas me neki lik na sajmu u Sesvetama "napal" jer je videl metalnu ploćicu TA,na zadnjoj šajbi mojeg Berlinga,pa ono jel sam ja ljubitelj Citroena,pa kolko ih i kaj imam,pa gdje sam,pa jel poznam ovog,onog i tako.Rekel sam mu nek se javi na forum i tam bu sve saznal.A najveća fora,lik vozi Gnojfa jedinicu,a voli Citroene.
 

deda

New member
Re: Prijedlozi za forum

Veli da je nekada điral Dyanu,Spaka i Amia.Nikak ne kužim kaj ga je natjeralo da sada vozi starog i trulog VWa.
 

Zmix

New member
Re: Prijedlozi za forum

Ko zna. Možda se čovek udao pa tera Golfa silom prilika i onda je nanjušio našeg Dedu i sad hoće slamku spasa. :D
 

Tonka0559

Member
Re: Prijedlozi za forum

Pa imaš privatne poruke i poruke posjetitelja, koje ti budu vidljive na profilu. I evo dogodilo se nekoliko puta da neš poslovno tu kupujemo prodajemo, i ljudi pišu na te javne poruke...Zbunjujuće :D
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Prijedlozi za forum

Aaaa,na to misliš :p
Je, malo je zbunjujuće :D ja se osobno tim ne koristim..ak trebam nekaj, tu je PM :whistling:

ps.pa izbriši si to,ak nećeš da drugi vide.
 
Na vrh