Prijedlozi i pitanja vezani za forum

Olaf

New member
Re: Prijedlozi za forum

mogu i ovako pregledavati ali je s tim programom jednostavnije otvarat podforume i teme

zahvaljujem na odgovoru
 

citrus

New member
Re: Prijedlozi za forum

mogu i ovako pregledavati ali je s tim programom jednostavnije otvarat podforume i teme

zahvaljujem na odgovoru
Da, vrlo zgodna aplikacija. Hajde, ako ti nije teško provjeri radi li. Imam info da bi trebalo raditi kako spada.
 

goldy

xsara coupe
Da, vrlo zgodna aplikacija. Hajde, ako ti nije teško provjeri radi li. Imam info da bi trebalo raditi kako spada.
Lijepi pozdrav iz Tapatalk aplikacije, ne znam bas puno o ovoj aplikaciji ali mi se cini da sve radi sasvim ok.
 

deda

New member
Re: Prijedlozi za forum

Dok su se nekada još prodavale Xsare,nazove jedna žena,ja se javim na tel,a ona;Dobar dan,jel vi prodajete one aute, iksare?
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Re: Prijedlozi za forum

Prijedlog :)
Podforum se zove Xara umjesto Xsara,
a mene kao vlasnika Xsara-e to jako smeta ROFL
teška bruka i sramota. :whistling: Pravit ćemo se da se takva greška nije potkrala. :whistling: :angel:
 

gox

New member
Re: Prijedlozi za forum

Olaf, ajde vidi pliz jesi dobio mozda Pm jer sam ti poslo prije 2-3 tjedna jos al nemam odgovora nikakvog? :/
 

citrus

New member
Re: Prijedlozi za forum

Admini jel ima forum neka pravila jer se desi da malo skrenemo s teme pa pitam
"Službenog" pravilnika još nemamo i nismo razmišljali o njegovom uvođenju. :thinking: Vjerujemo da se podrazumijevaju neka općenita pravila pisanja i (pristojnog) ponašanja koja vrijede na svim forumima. Dakle, ništa posebno.

Za raspravu o posebnoj temi poželjno je i logično otvoriti novu temu. Prvenstveno zbog preglednosti.
Ako rasprava skrene s teme, poput one o pepeljari :D :D, izdvojit ćemo je u zasebnu temu ili premjestit u adekvatnu. U neke tobožnje "sankcije", "opomene" i sl., koje se primjenjuju na drugim forumima, osobno ne vjerujem. ;)

Inače, ako se post ili tema premjesti, sustav foruma automatski izvještava sudionike rasprave gdje je post/tema premještena. Èisto da se izbjegne "traženje" teme po forumu. ;)

P.S. Tražimo moderatora. :cool:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Prijedlozi za forum

Dobro,ono s pepeljarom je slučajno ispalo tak :D:D
Tu i tam je normalno da se skrene s teme :p,nije to za zameriti.. al dobro i to dojde,tak da ljudi vide kaj sve mogu očekivat od zastupnika :D:D
 

gox

New member
Re: Prijedlozi za forum

Moderatora za čitav forum ili za poejedini dio topica/podtopica? Što se točno mora radit kao moderat? Znam da se ispravljaju imena tema, prebacuje, briše po potrebi, savjetuje malo više o forumu itd, ali jel ima još nešto? Hvala.
 

Olaf

New member
Gox ja sam globalni moderator na jednom forumu i trebas pazit na teme, clanove, znati kad i sta treba napraviti a cesto moras imat dobre zivve
 

citrus

New member
Re: Prijedlozi za forum

Tu i tam je normalno da se skrene s teme :p,nije to za zameriti.. al dobro i to dojde,tak da ljudi vide kaj sve mogu očekivat od zastupnika :D:D
Fala bogu. Mene užasno na nekim forumima smeta da se moraš striktno držati teme ko pijan plota samo zato jer se neki "moderatori" vole iživljavati virtualno. :eek:

Moderatora za čitav forum ili za poejedini dio topica/podtopica? Što se točno mora radit kao moderat? Znam da se ispravljaju imena tema, prebacuje, briše po potrebi, savjetuje malo više o forumu itd, ali jel ima još nešto? Hvala.
Uzevši u obzir veličinu i (za sada) mali broj članova, idealno je imati par super moderatora, odnosno globe moderatora. Dakle, moderatora s ovlastima uređivanja sadržaja na svim podforumima iliti sekcijama.

Poslovi se načelno odnose na održavanje tema preglednim, pretraživim i upotrebljivim. U užem smislu: prebacivanja postova u adekvatne teme, odnosno njihovo izdvajanje u novu temu ukoliko ona ne postoji, prebacivanje tema u adekvatne podforume, uklanjanja uvredljivih, "nelegalnih" ;) ili reklamnih (spam) sadržaja, zatvaranja tema ukoliko daljnja rasprava vodi samo i jedino u svađu, ;) itd.

Gox ja sam globalni moderator na jednom forumu i trebas pazit na teme, clanove, znati kad i sta treba napraviti a cesto moras imat dobre zivve
Je li taj forum opće ili specjalizirane tematike? Ako je prvi, onda zaista treba imati dobre živce.
Na jednom specjaliziranom forumu, uže tematike, poput ovog, takve stvari su manje izražene, da ne kažem da ih gotovo i nema. :)
 

gox

New member
Re: Prijedlozi za forum

Što se mene tiče nemam ništa protiv da 1587 VTS bude moderator...možda bi bi čak i ja bio (ako možemo dvojica bit) za jedan dio podforuma, ako bi tako radili...
 
Na vrh