Neobavezni razgovori (stara tema)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

gox

New member
Re: Neobavezni razgovori

Ja evo okupo se, zujim po kompu - forumi iii uz to razmišljam kako ću morat učit za ponedjeljak :)
 

1587 VTS

New member
Re: Neobavezni razgovori

Hehe, evo bas gledam kroz prozor kako jedna seljacina cijelu hrpu smeca izbacuje iz auta na parkiraliste, u cudu sam odakle sve to izlazi :surprised: Ako ne mozete zakljucit koji je auto u pitanju, ne pitajte me u ovoj temi :D
 

deda

New member
Re: Neobavezni razgovori

Ma koje vidio radit, nema od rada ništa samo gomilaš dugove,najbolje ništa i uživaš,treba se prikloniti tenzijama kakva vlada u vladi.Vidiš kako se tako odlićno prolazi.
 

gox

New member
Re: Neobavezni razgovori

1587VTS iz priloženog se vidi da si ti to napravio i nabrzaka preparkirao auto okomito na parkirna mjesta!
 

1587 VTS

New member
Re: Neobavezni razgovori

LOL Oduvjek sam inovativan po pitanju parkiranja, to je moje mjesto ispred faksa vec 5 godina, svi se ko blesavi tuku oko parkinga, a mene moje ceka u svako doba dana :cool: Ubrzo ga prešustam nekom drugom ;)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Neobavezni razgovori

Je,normalno da ga prepuštaš..sad kad su te ulovili da hičeš smeće iz auta LOLLOLLOL
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Neobavezni razgovori

Ljudi,ima li među vama koji ljubitelj formule 1 ?
Ja nemrem dočekat da sezona počme.. FORZA FERRARIII !!! :wub:
 

gox

New member
Re: Neobavezni razgovori

Dobro ajde, ako naletim, onda pogledam formulu ali samo prva dva ili zadnja dva kruga :D

A imam frenda, prati formulu i sve, ali sve zna o njoj, a o autima pojma nema nit ga zanimaju :whistling:

Èudna ova mladež ha? :D
 

deda

New member
Re: Neobavezni razgovori

Kaj onda zna,ak o autima pojma nema?Briga me ko vozi,mene zanima koji auti pobjeđuju,a ne vozači.Pa nije to nogomet.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh