Koliko često perete svojeg Citrača?

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Taj osnovni proces je više manje svima isti... od krova na dole i slično. Jedino ja koristim dvije kante vode, felge i mušice pošpricam prije kemijom, te u većini slučajeva još prolazim auto sa kineskom 3M glinom... nevjerovatan posao napravi.

Auto perem isključivo u hladu ili predvečer, a za sušenje nemam volje... pustim sve prirodi da odradi, ne ostaju nikakve fleke.

Sve gumene djelove premažem ili namjenskim sredstvima ili glicerinom (apoteka), a za svjetla sam nedavno kupio premaz (mada mi ne treba hehe)

Unutrašnjos isključivo voda, milrofobra i usisavač. Jedino stakla sa sredstvima operem. Kemiju na plastiku nebi ni u ludilu stavljao, lako zezne plastiku. A na sicevima su perive presvlake pa po potrebi...

Od sredstava koristim pretežito Sonaxeve proizvode, nekako mi je najbolji omjer cijene/kvalitete

Imam jedino i brzinsku verziju pranja, šlauf i spužva u rukama, i prolazim element po element. Odmah namačem, perem i ispirem. Ovom šemom u 5 minuta riješim vanjski dio. A normalno pranje traje bez problema i po 2 sata, ovisno koliko idem u detalje.
 
Na vrh