Grand spacetoure 1.6, 120, 2019

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Namjestao netko visinu spricanja vjetrobranskog stakla? Ne mogu skuzit kako ako se moze uopce. Sprica jako nisko.
Može :D 2 metode kod mene funkcioniraju.
1) uzmeš babi iglu i ručno namjestiš brizgaljke
2) usporiš da ti vjetar ne skida dio visine do kud ide tekućina :p
 

nero81

Active member
Donator foruma
To sam mogao na c3 i c4. Gp ne moze. Nisam primjetio da mogu sa iglom micat. U stajanju mi sprica jedva preko brisaca. Jos pricam o autima, da ne bi bilo... :)
Ovo mi delphi izbacio kad smo skenirali bsi greske. Ovo sa kljucem sam vec pisao i izgleda da je nesto u pitanju. A ovo za svjetla nemam pojma. Mozda zbog vlage, ja nisam nista primjetio
Probao napravit bsi reset i sad mi kaze no key detected kada zelim upalit a da kljuc nije u onom utoru. Probao sinhtonizirat opet ali nista. Otkljucava i zakljucava daljinski ali nece keyless radit. Sto sranja
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

nero81

Active member
Donator foruma
Mali update stvari koje ne rade kako trebaju. Picasso mi je auto za duza putovanja i ne vozam ga cesto pa ne mogu bas puno cackat po njemu plus nemam vremena uz blizance pa me to malo frustrira jer bih volio cackat... uglavnom kada stavim grijanje da puse u noge, zrak i dalje puse u sredini dok kad stavim puhanje u staklo onda ne puse u sredini. Kao da klapna ne prebaci smjer. Plus probao sam napravit bsi reset i ne znam da li jesam ali od tada mi jedan kljuc ne prepoznaje na keyless.trebam ga stavit u utor da bi upalio.
 

nero81

Active member
Donator foruma
Sada drzao stisnuto ovo crno dugme i auto nazvao neki broj i javio se neki svabo :) trebalo je da se javi bar 3 min. U te 3 minute nisam znao kako ugasit tu vezu :) pa je svabo prekinuo. Zna netko kako se prekine taj assistant? A sta bi bilo da drzim ono crveno dugme?
 

Prilozi

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Sada drzao stisnuto ovo crno dugme i auto nazvao neki broj i javio se neki svabo :) trebalo je da se javi bar 3 min. U te 3 minute nisam znao kako ugasit tu vezu :) pa je svabo prekinuo. Zna netko kako se prekine taj assistant? A sta bi bilo da drzim ono crveno dugme?
Odlična oprema!Kako je nazvao,bluetoth vezom sa tvog mobitela?Probaj SOS,baš me zanima!Ako vidiš rotacije,bjež.... :D
 
Na vrh