C4-II nova gama 2015.

ZlatkoC4

Well-known member
Evo bio u servisu Cib-Commerce na velikogoričkoj cesti i odmah u salonu pogledao novu C4 gama.
osim novog prednjeg i zadnjeg svjetlosnog potpisa.
Izbacilu su i nove alu felnu 17" pogledajte.
sa motorom blu-hdi 100 i felnama od 16" izađe 149.000kn
i to sve u najljepšoj boji za C4-II Babylon crvena:grin:
Nove felge

bočno

druga strana

i naravno iza


jedino zadnja svjetla mi neidu jer mi ovaj dio bjelog rikverca svjetla, spušten dolje ne ide ljepše je da su u sredini između crvenih polja, moje mišljenje.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Eee ti mu točkovi puno bolje pristaju..
Još da su u crno poliranoj kombinaciji bilo bi još ljepše..
Bit će na godinu na novom C4-III :D:cool:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Eee ti mu točkovi puno bolje pristaju..
Još da su u crno poliranoj kombinaciji bilo bi još ljepše..
Bit će na godinu na novom C4-III :D:cool:
Ali zbilja izgledaju dobro na njemu, te felege još nisu ni u katalogu ni konfiguratoru. Novo. :grin:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Za koju godinu na otpadu naći zadnje štopove,prednaj svijetla,felge...pa lagano na svog:grin:
ne sviđa mi se na zadnjima što su bjelo svjeto spustili dolje, ljepše mi je bilo kad se provlačio kroz sredinu na vrata gepeka, kao na našim c4.
prednja su ok.
 

Silentshoot

Active member
Zanima me, odgovara li samo veliki ekran u boji na ove naše koji imamo one narančaste? Ne treba mi navigacija,samo veliki ekran i prikaz u boji, da li bi se to dalo naći? Dao mi je ideju ovaj model kada ga vidim...
 

vborovic

C5 modifikator
Ne, samo nav uređaji "znaju" raditi sa tim ekranima u boji, a i nemaš LVDS kabel sa radija koji ide u taj veći ekran
 

Silentshoot

Active member
Hvala na dogovoru,i mislio sam da je tako,šteta bilo bi dobro, onda se bacamo u nabavku ostalih detalja koji mi fale, lampica u bunkeru, svijetlo na suvozačevom sjenilu,utičnica u pretincu itd...
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
to je auto za putovanja i obitelj
Imam još starog C4, pa iz iskustva mogu dopisati da nije baš za dulja obiteljska putovanja, ako imaš malu djecu. U prtljažnik kolica i još dvije (?) torbe, iza dvije dječje sjedalice, poneka vrećica i to je to. Onda rodbina pita - a, vina niste imali ove godine. Jesmo, al nije stalo. :) Onaj Thule cirkus na krovu ne volim. :D
 

ZlatkoC4

Well-known member
Imam još starog C4, pa iz iskustva mogu dopisati da nije baš za dulja obiteljska putovanja, ako imaš malu djecu. U prtljažnik kolica i još dvije (?) torbe, iza dvije dječje sjedalice, poneka vrećica i to je to. Onda rodbina pita - a, vina niste imali ove godine. Jesmo, al nije stalo. :) Onaj Thule cirkus na krovu ne volim. :D
ja u gepeku od 408L imam uvik mista i za koju litrcu vina, gajbu pana i sl.
E sad ovisno koliko djece ima tko. ja sam ih troje podigao i nisam imao takvih poteškoča. e sad ljudi i sa više djece najvjerovatnije onda trebaju mini bus:D
C4-II na zadnjim sjedištima ima više mjesta i komocije od c5, provjerili vlasnici c5, i sad na susretu su isprobavali sjedala i ulaz u c4-II i ono pa tu ima više komocije i visine, pretinci u vratima ručkice podizača i dr. bolje negu u c5:confused:.
To je tako.
Ja sam kad su moji bili mali imao kolica za put koja se sklope toliko da bih ih mogao desetak strpati u sadašnji prtljažnik. a kuči sam imao normalna kolica koja bih kad ih skupiš zauzimala pol prtljažnika, sve je to kako se tko snađe.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Ja sam kad su moji bili mali imao kolica za put koja se sklope toliko da bih ih mogao desetak strpati u sadašnji prtljažnik. a kuči sam imao normalna kolica koja bih kad ih skupiš zauzimala pol prtljažnika, sve je to kako se tko snađe.
Mmm, da. :) Ovako to otprilike izgleda u praksi:



Zamisli na stražnjoj klupi još fiksirane dvije dječje sjedalice. :cool: Kompakt nije obiteljski auto. :rolleyes:
 
Na vrh