C4-II nova gama 2015.

ZlatkoC4

Well-known member
Zamisli na stražnjoj klupi još fiksirane dvije dječje sjedalice. Kompakt nije obiteljski auto.
Tebi bi dobro došao barem berlingo ili c8.
ili barem kuka i ona plastična zatvorena prikolica.
ja stim nemam problema.
Ne mogu oni proizvesti toliki auto koliko mi možemo smisliti stvari za staviti u njega:D
 

Echo49teen

New member
I zašto kod nas kao u normalnim europskim zemljama nema u ponudi npr 1.6 bluetech 150 konja? Ili barem onaj sa 120 konja, nego stariji e-HDI sa 115 :cool:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa djelomično si si sam odgovorio...nismo normalna zemlja niti ljudi, isto se odnosi na uvoznika.

A s druge strane, na koji točno motor misliš sa ovim ''bluetec'' 1,6 150?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Sve se može s dovoljno love. Ili još pametnije kupit novi auto vani, nerijetko je jeftinija opcija.
 

Silentshoot

Active member
Možeš ga naručiti,ja znam da kada smo mi kupovali da ako smo htjeli da smo mogli dodatno naručiti iako ga uopće nije bilo na cjeniku 2.0 HDi ali je bilo dosta skupo i produljilo bi čekanje, i ovako smo čekali 2 mjeseca...
 

Franz

Well-known member
Reklamni "test" nove game.
P.S. Spikera su vjeorjatno digli s ručka, pa cijelo vrijeme podriguje dok čita tekst.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=vnrt6BM4K20[/ame]
 

c4 power

New member
Cijena od 185 000kn???????
Nebi ga kupio ni da je to zadnji i jedini na svijetu.

Dobro da sam sjedio dok sam gledao prilog!!!
 

Silentshoot

Active member
Da,cijena je baš paprena, i još trocilindraš benzinac, ok ima dodatne opreme, navigaciju,boju,felge,panorama krov ali je ipak preskup,moj je došao 60 tisuća manje, a dizelaš je, ima isto metalik boju, alu felge, nemam jedino panoramu i navigaciju...puno,previše...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pomalo, nije se tako crno :D

Da,cijena je baš paprena, i još trocilindraš benzinac, ok ima dodatne opreme, navigaciju,boju,felge,panorama krov ali je ipak preskup,moj je došao 60 tisuća manje, a dizelaš je, ima isto metalik boju, alu felge, nemam jedino panoramu i navigaciju...puno,previše...

Identičana specifikacija kao tvoja sad službeno košta 132.924kn. Dodaj kakvu akciju ili se izbori za popust i cijena je jednaka tvojoj.

Osnovni dizel je 110.875kn
Najjeftiniji s kojim bi ja bio zadovoljan :D -123.144kn
Apsolutno napucan automatik sa svakom mogućom opcijom- 201.802kn

Cijene su sasvim korektne po meni...skinite par posto sa njih i to je to.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Cijena od 185 000kn
Več sam prije pisao da su ih dosta digli pa su komentari bili da i nije baš a sad:eek:

Pomalo, nije se tako crno :D




Identičana specifikacija kao tvoja sad službeno košta 132.924kn. Dodaj kakvu akciju ili se izbori za popust i cijena je jednaka tvojoj.

Osnovni dizel je 110.875kn
Najjeftiniji s kojim bi ja bio zadovoljan :D -123.144kn
Apsolutno napucan automatik sa svakom mogućom opcijom- 201.802kn

Cijene su sasvim korektne po meni...skinite par posto sa njih i to je to.
moj autu sad izađe 16.000kn više sa mojom opremom i s tim da nemaju svu opremu koju ja imam. odnosno ne mogu ga složiti istoga. i to ne na konfiguratoru več u prodaji pričao sa prodavačima.
 
Na vrh