C-Elysee by dekiiii

dekiiii

Active member
Instalirao prvenstveno zbog updata pa sad kad je već imam, reko´ da probam. Bitniji mi Android auto za navigaciju odn. bluetooth za mob na kratkim relacijama da ne moram svako malo uštekavati USB a to radi perfektno:D
Idem se sad malo igrati da vidim što ima "novo" s update-om :hmmm::grin:
 

dekiiii

Active member
Imaš već verziju 075(C) ili si još na 074(C)?
Evo što je napisao za podatke o sustavu (to vjerojatno nije isto s tvojima jer mislim da ovisi o opremi vozila - moj ima stražnje senzore OEM)
 

dekiiii

Active member
Aplikacija ti je original od Citroen Francuska. Moraš otvoriti račun i registrirati se. Sve je besplatno i može bilo tko. Imaš na Google Play-u i App Store-u. Trebaš samo iOS9 ili Android 5 ili novije. Ne znam da li se može samo provjeriti jer mi se čini :confused:(prošlo već vremena:eek:) da je odmah skinuo update. Nakon toga javljao da nema novih update bez obzira što ga nisam instalirao do danas. Nemaš kaj izgubiti. Instaliraj pa isprobaj. Možda će tebi (RT4, RT5, ?) sve raditi.;)
 

dekiiii

Active member
Možda se netko poslužio tvojim VIN-om i sad u centrali imaju podatak da imaš instalirani najnoviji update. Zato sam i Cutacu savjetovao da sam provjeri, jer jednom kad pošalju fajl s update-om aplikacija javlja da za taj VIN nema novih dok ne izađe novi. Ne provjerava da li je instalirano u vozilo već pretpostavlja da nije skidano "za lijepe oči"

Kako bi rekao Doomsday:

Valjda... :cool:

:D
 

dekiiii

Active member
Bi, za ono za što je predviđeno - prebacivanje s prednje na stražnju kameru.;) Ali to ne rješava spajanje na RCC odn. naš radio ekran. Da li si probao spojiti kameru na one pinove za video ulaz? Razmišljam da možda postoji način, da se aktiviraju neke postavke preko Diagbox-a/Lexie da pusti video s aktiviranjem stražnjih parking senzora?:confused: Samo nemem Lexiu - morat ću naručiti!!!:mad: Preporuke?:whistling:
 

dekiiii

Active member
Nije Olivere. ;) Upravo sam skinuo i to je najnovija verzija softa 076C. Evo za nju mi app MyCitroen nije javljao, a negdje sam naletio da postoji.:eek: Bravo szahtila :aplauz: :palac-gore: Prvi fail ti je licenca, a drugi sam update (ps ima 4 GB). Skini si i PDF s uputstvima za instaliranje.
 
Na vrh