Upit za grešku

azcro

New member
Pozdrav, naime pojavila mi se greska na motoru i nitko ne zna sto je tocno. Naime majstor je napravio diagnostiku no i dalje ne zna o cem je tocno rijec. Bio bih zahvalan ako netko zna sto je tocno ova gresko jel po ovom kodu nista ne pise. HvalaIMG-20231128-WA0000.jpg
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Valjda su stvarno svi majstori napustili brod, a ostali nam samo ''majstori''.

Nitko nezna što je? A bacit oko na grijač, to ne pada nikome napamet? Trebao bi biti u sklopu filtera goriva, možda, nisam meho.
Probat odspojit konektor pa provjerit grešku? Ako je sve isto, meni laiku bi se činilo da je grijač krepao.
Provjeriti preko dijagnostike temperature koje se očitavaju, možda neka odskače?
Možda se i malo poigrati multimetrom, provjeriti kabele, konektore....

Al da naglasim najbitnije... hebeš mehaničara koji nije u stanju ići dalje od spajanja obda i površnog blejanja u tablet.
Ako je pak detaljno ispitao, onda javi sve detalje...
 

Mrki5

Well-known member
Nitko nezna što je? A bacit oko na grijač, to ne pada nikome napamet? Trebao bi biti u sklopu filtera goriva, možda, nisam meho.
Probat odspojit konektor pa provjerit grešku? Ako je sve isto, meni laiku bi se činilo da je grijač krepao.
Provjeriti preko dijagnostike temperature koje se očitavaju, možda neka odskače?
Možda se i malo poigrati multimetrom, provjeriti kabele, konektore....
Sve si objasnio. 953267693.gif
Pozdrav, naime pojavila mi se greska na motoru i nitko ne zna sto je tocno. Naime majstor je napravio diagnostiku no i dalje ne zna o cem je tocno rijec. Bio bih zahvalan ako netko zna sto je tocno ova gresko jel po ovom kodu nista ne pise. HvalaPogledajte privitak 8541
Mene interesuje ovaj -34 C da li je ovo stvarno toliko bilo ?
 
Na vrh