ulje za servo

mirko007

Member
Poštovanje
novi sam član i gazda C4 2013.g. 1.6HDi 114 Ks, pa ako ima tko volje pomoći, danas gledajući ulje u servu mi je na minimumu, pa ako netko zna koje točno ulje ide da mogu nadoliti, vozilo prišlo 130 000 kmh, nisam to gledao prilikom kupnje ali sve ostalo ok
Hvala:angel:
 

mirko007

Member
pardon 130 000 km priša, a presedana u servisu rekli ostavite auto biće danas gotovo, otiša u tokića litra ulja 99 kn,a nadolija jedva po deca da bi bio blizu maksimum,sad ima ulja za cijelo stoljeće, pregleda opet danas nakon tjedan dana stoji na istom
hvala:rolleyes:
 

visaluteju

Well-known member
Imam pitanjce, evo i ja bi trebao malo kapnuti tog ulja, imam "kod mene" u ponudi total fluide LDS a ne DA
jel to LDS igra ulogu naspram total fluide DA
 

visaluteju

Well-known member
Nadjoh gdje ima total fluide da, ne ne :)
Može li ko iskopati podatak koliko toga ulja ide ukupno ? kontam da promjenim sve ?... ili nema potrebe ?
 

Cutac

Prèkaroš
Ne znam koliko ide, ali najlakše ti je izvući na posudu koliko možeš, naliti do maksimuma, upaliti auto, smotati volan 10-ak puta od kraja do kraja, opet izvući, nadoliti, motati volan i još jednom ponoviti.

Moje ulje je bilo poprilično crno, trebalo bi redovno to mijenjati, bar svake 3-4 godine.
 
Na vrh