Svjetla za tablice

dadom5

New member
Tema i jeste za II generaciju tj ja sam stavljao a i ostali clanovi moje kineske još uvijek rade usput
Probao i ja sa onima iz Interspara, 39kn mislim,pa elektronika luduje.
Vani 30 stupnjeva ,senzor vanjske temperature pokazuje 2 stupnja i temperatura se smanjuje,na displeju izbacuje opasnost od poledice...😆
Čim sam ih skinuo i vratio stare temperaturu je vratilo u normalu.
Kako je osvjetljenje tablice povezano s senzorom vanjske temperature pojma nemam.
 

dinko1981

Well-known member
Ja imam osram, probao sam neke kineske ali svaka uredno pocne treperit kroz nekoliko dana ili tjedana. Moj savjet je da se uopce ne isplati igrat sa noname kinezima. Trenutno imam osram za dnevna/pozicije, rikverc i tablice i nema nikakvih problema, garancija do 6g., zavisi od serije
 

dadom5

New member

Colnago

Active member
Donator foruma
Vi ste neki baksuzi. Ja prije jace od 2 god kupio preko alija 10 komada za dolar i po, najjeftiniie bile. Ugradio u tablice, u plafonjere obe i u ona svjetla za citanje. Ni jedna nije crkla :)
Veoma ovisi o vozilu/godištu, imam u jednom vozilu sve O.K (gepek, pretinac, podno) ali u drugom krepavaju u roku par dana (stražnje tablice). Ove koje su na tablicama griju ko lude i vremenom jedna počinje slabije svijetliti - vrati se u normalu ukoliko izvadim drugu.
 
Na vrh