Siguran parking u Zagrebu? (Gdje ostaviti auto?)

ExOduS442xb

Racing
Pozdrav ekipa, trebao bih ostaviti auto u Zagrebu na par dana pa me zanima gdje bi to bilo najbolje učiniti?
Da budem precizniji, letim iz zagreba 13.08 u pon i nazad sam 17.08 u petak pa bih volio ostaviti auto negdje u blizini aerodroma (po mogućnosti) ali nije problem ako je i dalje, snaći ću se. Ne bih baš na javnom parkingu, možda nekakav hotelski parking?

Hvala na infu!
 

bbozak

Active member
Ja sam znao auto ostavljat na parkingu kod zgrade kod groblja u Velikoj Gorici, uvijek je bilo mjesta, autobusna stanica je odmah pored parkirališta, 4kn bus karta i dve il tri busne stanice do Tuđmana. Javni je parking, al opet, nije me strah ostavljat Berlinga nigdje.

Google maps lokacija parkinga:
45.719511955071034, 16.060961186733515
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Pozdrav ekipa, trebao bih ostaviti auto u Zagrebu na par dana pa me zanima gdje bi to bilo najbolje učiniti?
Da budem precizniji, letim iz zagreba 13.08 u pon i nazad sam 17.08 u petak pa bih volio ostaviti auto negdje u blizini aerodroma (po mogućnosti) ali nije problem ako je i dalje, snaći ću se. Ne bih baš na javnom parkingu, možda nekakav hotelski parking?

Hvala na infu!
Čega te konkretno strah? Krađe ili vandalizma? Sumnjam da će itko krasti 10 godina star auto, a ako je strah vandalizam, onda javna garaža ili dvorište od Citron Citron :)
 

ExOduS442xb

Racing
Haha, hvala na savjetima, ma nije me strah krađe, ali da će ga neko ogrebat i slično, vandalizma recimo. Neodgovornih vozača koliko hoces. Ima nekakva stranica parkvia.com koja izlistava parkinge pa mi je pronasla u zg za 5 dana 250kn kao pored aerodroma (parking deluxe airport zagreb).:unsure:
 

toma

Active member
Haha, hvala na savjetima, ma nije me strah krađe, ali da će ga neko ogrebat i slično, vandalizma recimo. Neodgovornih vozača koliko hoces. Ima nekakva stranica parkvia.com koja izlistava parkinge pa mi je pronasla u zg za 5 dana 250kn kao pored aerodroma (parking deluxe airport zagreb).:unsure:
tamo za 250 kuna dobiješ izgreban auto :D naravno, od vozača :D
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
5 dana 250kn kao pored aerodroma (parking deluxe airport zagreb).
Pogledaj prvo na što sliči i kako je oraniziran tamo parking. Ja bih, ako te brinu ogrebotine, tamo parkirao RAC ili auto za koji me generalno BK. ;)
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Nemoj parkirati kod mene u ulici, ovde kao da ljudi nose jakne i rukavice sa šiljcima. Juce primetih jedan manji duborez. Treba oko auta da stavim bodljikavu žicu.
 
Na vrh