S talijana na francuza pozdrav ekipa

mali_BB

Active member
Pozdrav ljudi,

Dakle nakon gotovo 8 godina svog vjernog Fiat Punta 1.2 iz 2004. godine sam zamijenio sa Citroen C4 1.6vti iz 2012. godine. Zapravo sam htio kupiti Fiat Bravo t-jet ali slabo ih ima i svi su zgaženi dosta i onda mi je uletio C4 koji mi je uvijek bio lijep auto. Tu sam u susjedstvu svako jutro prolazio kraj jednog bijelog C4 i baš mi se svidio i gledao ga svako jutro. S obzirom da radim jako malo km godišnje odlučio sam se za benzinca. Lakši su za održavanje, nema turbine, EGR-a i DPF-a, dvomasenog zamašnjaka itd. Nešto se pomalo kužim u aute i tako neke stvari sam odradim (na Puntu) ali sam daleko od bilo kakvog znalca. Non stop učim, čitam i gledam i zato sam se i učlanio na ovaj forum. Živim na zapadnom dijelu Zagreba pa ako imate nekoga za preporučiti tko se kuži u Citroene, posebice u 1.6vti motore slobodno napišite. Potreban mi je pouzadn mehaničar u Zg. Toliko za sad. Hvala svima.
 

Ax boy

Well-known member
Mali BB, pozdrav kolega citroenašu novi. Odličan izbor c4 u svakom slučaju. Neka te vjerno služi barem 10 godina bez većih kvarova. Nego, za preporučit imam servis Cs Zagreb Tratinska 32 blizu Cibone, godinama održavamo ja i tata citroene tamo, od njegovog Zx-a 1.9 aure pa sve do danas. Dobri su mehaničari tamo, pogotovo Dubravko i Damir B. Odlični poznavatelji Citroena, pogotovo Damir koji od 70 tih radi tamo, nekad je DS radio, Cx i sl. Samo preporuka...
Sretno sa C4 i živio 100 godina 😎😎🥳
P. S. : Moja supruga nakon samo godinu dana prodaje Punto 1.2 2000ta, uskoro kupci dolaze kroz par dana. Eto, isto će s Punta na neki ali malo stariji Citroën jer je početnik u vožnji tek.
 
Na vrh