Razlika: Nizozemac, Francuz, itd.

Blackking

Kralj
Zapravo pitanje za sve nove vlasnike Citroena C4 II, koja je razlika u vašim automobilima koji imate Nizozemce s ostalim? Ja imam direktno Francuza i skužio sam da po opremi i izgledu, pa skoro i nema razlike, jedino Nizozemac u Atraction opremi nudi ESP, auto radio itd... ima li što još?
 

riba zvana fish

New member
Re: Razlika, Nizozemac, Francuz .. itd..

Oprosti, ne želim ti pametovati, samo skrećem pažnju da si malo pogrešno formulirao pitanje. Mislim da u ovom trenutku usporedba "nizozemaca" koji su kupljeni kod nas i "francuza" nije moguća jer ti imaš "francuza" proizvedenog za hrvatsko tržište (osim ako su modeli za francusko tržište iz nekog razloga završili kod nas, a to mi nije poznato).
Razlike u opremi nije problem naći, a razlikama u kvaliteti između automobila za naše tržište i zapadnoeuropsko ima dobrih razmišljanja na drugoj temi.

I da, želim ti od srca da istjeraš pravdu glede volana... ;)
 

mongol00

New member
Re: Razlika, Nizozemac, Francuz .. itd..

moj je nizozemac.. ima i maglenke (i onu foru s paljenjem kad se skreće), mislim da je i razlika u gumama.. moje su 16"..
 

Zdravac

New member
Re: Razlika, Nizozemac, Francuz .. itd..

samo da razjasnimo;
i "nizozemac" je proizveden u Francuskoj!

Službeno, razlika je u opremi.
Neslužbeno - nitko neće reći zašto je povučen s nizozemskog tržišta. Službeni odgovor je da se "to tak radi" da nikome ne stoje zalihe na lageru

Oni skloni teorijama zavjere će smisliti raznorazne razloge...
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: Razlika, Nizozemac, Francuz .. itd..

Oni skloni teorijama zavjere će smisliti raznorazne razloge...
Da, čuli su da Jaca planira prerezati vrpcu novog lagera u Nizozemskoj, pa su se usrali i ispraznili skladište da je izbjegnu.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Razlika, Nizozemac, Francuz .. itd..

Da, čuli su da Jaca planira prerezati vrpcu novog lagera u Nizozemskoj, pa su se usrali i ispraznili skladište da je izbjegnu.
ROFL:stovanje:

možda su imali ti nizozemci kakovu falingu,pa da ih se riješe,uvališe ih nama :whistling:
 

Blackking

Kralj
Re: Razlika, Nizozemac, Francuz .. itd..

Nemojte me krivo shvatiti, ja znam da su svi auti kupljeni u Hrv napravljeni za HRV ... mene zanima razlika u tome što imaju Nizozemski tip Citroena a što ima Francuski ili ako ima još neki, želim znati mane i prednosti :)

Recimo moj "Francuz" nema problema sa mjenjačem, što se mnogi žale, tj. nema nikakvih problema niti lupkanja niti šištanja niti mi volan trese ... samo mi je lajsnica pukla hehehe :) :D
 
Na vrh