Putno računalo

Xavijer

New member
Pozdrav svima! Od nedavno imam C4 1.6 eHDi 2012. Model s navigacijom. Problem je sto se nece prikazati putno racunalo na display-u. Kao ni "Vehicle parameters" , "Display adjustment" i "Choise of sounds.
Kada stisnem tipku na brisacu ili na volanu , ne reagira nista . Ima li ideju itko što bi moglo biti? Hvala
 

Xavijer

New member
Probao sam i odspojiti akukulator , cak i napraviti reset BSI kako je opisano na forumu, ali nista... obje tipke jednostavno ne reagiraju... tesko da su obje tipke pokidane
20220815_122128.jpg

Znaš koje je najčešći savjet tehničke potpore? "Gospodine ugasite i upalite uređaj..." odnosno napravi reset
To sam prvo probao 🙂
 

Cutac

Prèkaroš
****ji ga bratanac, slikao si volan, a ne ekran :D

Ali ovo izgleda kao originalne grafike.
Ovi meniji su ti onemogućeni, ili ih uopće nema?
 

Xavijer

New member
****ji ga bratanac, slikao si volan, a ne ekran :D

Ali ovo izgleda kao originalne grafike.
Ovi meniji su ti onemogućeni, ili ih uopće nema?
Ne znam, znaci uopce ne reagiraju tipke, ni na volanu ni rucici brisaca...
20220815_135004.jpg
 

Cutac

Prèkaroš
Aha, ti o tim ekranima pričaš?
Lijevi nema niš, desni nema niš, srednji može samo pokazati koliko je ostalo do servisa ako stisneš ovu tipku sa ključićem.
Ali da, oni su takvi kakvi jesu. Ja sam mislio da pričaš o središnjem ekranu. Podatci sa putnog računala se na njemu prikazuju. Imaš tipku iznad SETUP za mijenjanje ekrana.
 

Xavijer

New member
Aha, ti o tim ekranima pričaš?
Lijevi nema niš, desni nema niš, srednji može samo pokazati koliko je ostalo do servisa ako stisneš ovu tipku sa ključićem.
Ali da, oni su takvi kakvi jesu. Ja sam mislio da pričaš o središnjem ekranu. Podatci sa putnog računala se na njemu prikazuju. Imaš tipku iznad SETUP za mijenjanje ekrana.
Hvala na odgovoru i strpljenju... ali tamo nigdje ne mogu naci prosjecnu potrosnju , brzinu i to... na to sam najvise mislio...
Screenshot_20220815-150341_Samsung Notes.jpg
Ovako je to opisano u prirucniku..
 
Na vrh