Preporuke za jeftini miniwash

Zmix

New member
Koji će ti taj k***c?
Razvuci crevo i uživaj natenane, a povremeno oteraj u perionicu i za cenu perača kupiš, na primer dve nove gume. :cool:
 

hacti

made in france
Neznam kakvi su,ali umro sam od smjeha zbog imena "Lavor".Nebi se ćudio da negdje vidim marku "Škaf"
hehehhehehehh deda da nije neka tus-kada u kombinaciji.....

Pouzdano znam da takve nisu poželjne u blizini dok se koristi takav stroj. Stvari lako izmaknu kontroli.
LOLLOLLOL zamisli da joj bradavice odtepes s pritiskom ....heheheh
 

Konrad

New member
ja novi auto nebi dao u automatsku praonu ni da je badava...vidio sam puno puta kako one cetke shebu lak na novom autu...ispalio bi na zivce da mi to naprave...rađe rucno pranje s miniwashom
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Preporuke za jeftini miniwash
Jeftin miniwash = bačen novac.

Najpovoljnije i možda kvalitetnije rješenje ti je armirano gumeno crijevo i Gardena pištolj za vodu. Izlazni pritisak vode je dovoljan za modricu na leđima ili trbuhu napraviti. :D Ali ga možeš brzo i lako raspršiti tj. lako kontrolirati snagu i raspršivanje.

Miniwash koristim jedino za pranje fasade na kući i skidanje mahovine i drugog "bilja" s betona u dvorištu. Ne bih nikad s njim potegnuo po laku.
 

Ciki vts

New member
Kriste boze cega se vi bojite... Ovo je vec postalo bolesno..

ON topic:
Pokusaj kupiti sa keramickim klipom miniwash, wep je top i prosjecnom korisniku ce trajati dozivotno.

Iz iskustva, wep sa ker. klipom moze oprati 7000 auti svaki mjesec, i tako 12mj, nakon toga ide novi motor.
 

liberty

Well-known member
Kriste boze cega se vi bojite... Ovo je vec postalo bolesno..

ON topic:
Pokusaj kupiti sa keramickim klipom miniwash, wep je top i prosjecnom korisniku ce trajati dozivotno.

Iz iskustva, wep sa ker. klipom moze oprati 7000 auti svaki mjesec, i tako 12mj, nakon toga ide novi motor.
:shock:
cijena:confused:
 

zujo

New member
Ljudi, nemajte straha, osobito jer bi sami koristili miniwash na svojim autima, pa bi zasigurno radili s osjećajem i znali mjesta na kojima ne treba previše "stiskati".
 

liberty

Well-known member
e danas idem u potragu za miniwashem
pa ću pogledati što nude pevec, merkur, brickostore
mislio sam ga kupiti u SLO gdje su načelno jeftiniji (osobito neki marke Herkules) - ali zbog garancije mislim da ću to ipak obaviti tu

treba mi malo jači da i popločani dio dvorišta mogu isprati
 

Marko

Well-known member
Liberty, ako i ideš u Slo nemaš se čega bojati a garanciju - danas se sve riješava... Ako kupiš primjerice Karcher-a i nešto se dogodi u gar. roku reklamiraš prodavaoni u kojoj si ga kupil i odneseš ga na servis u Hr. A oni nek si papirologiju rješavaju... :D

Ispod 100 € su igračke ili možda ima kaj dobroga za tu lovu?
 

liberty

Well-known member
Liberty, ako i ideš u Slo nemaš se čega bojati a garanciju - danas se sve riješava... Ako kupiš primjerice Karcher-a i nešto se dogodi u gar. roku reklamiraš prodavaoni u kojoj si ga kupil i odneseš ga na servis u Hr. A oni nek si papirologiju rješavaju... :D

Ispod 100 € su igračke ili možda ima kaj dobroga za tu lovu?
ispod 100 EUR su igračke
mislim da bi trebalo potrošiti bar 200 EUR samo ne znam koji još proizvođači igraju pored Karchera....tj. koji su OK u tom cjenovnom rangu jer u trgovačkim centrima prevladavaju neke druge marke a ne Karcher
 

Zmix

New member
Moj glas ide Karcheru. :)
Za garanciju se ne sekiraj. Ja kupujem dosta sitne tehnike u Iloku i najnormalnije dobijem garanciju, a ovlašćeni servisi su uglavnom u VU ili OS koji mi nisu daleko.
 

liberty

Well-known member
ima neki Lavor n(što Deda kaže -i ja umro od smijeha)
za 600 kn, s puno dodataka, 130 bara i 2 godine garancije

ovi od Karchera low cost su bar 150 kn skuplji, bez kotačića i oko 100 bara i 1 godine garancije

jest da je ime smiješno.....ali nije mi samo za auto nego i za dvorište isprati pa si mislim 600 kn ako i ode u vjetar kroz neko vrijeme, nije otišlo 200 ojra

btw. najmanji karcher od 100 ojra mi izdržao nekih 3 godine....tako da....prespavam noć pa javim šta sam odlučio
 

kruki

New member
Onaj neki iz LIDL-a za 300kn (za test je oprao dvorište od 800m2 nakon što je stajalo zapušteno 4 godine) i dan danas (preko 3 godine) redovito pere C4, 207, kombi i još jedan švapski.
 

liberty

Well-known member
kupio sam Lavor - neki hobby model za 600 kn u Merkuru na akciji
130 bara
mislim da je 1900 wati, ima par nastavaka koje ne mislim koristiti na laku
iskreno - kao što sam očekivao ništa spektakularno, ali možda i bolje da nije jak da mi ne diže boju s auta
isprobao sam ga prvo na tuđem autu tako da ne bude nisam znao:D
zasada zadovolj:Dan - čekam da se bura smiri pa da operem c3 čisto da ne misle da je ono veliko zaleđeno u vrtu yeti u mojoj trenerci:D
 

nero81

Active member
Donator foruma
I ja sam u nabavci miniwasha. Ajmo rec do 300eur da ima celicnu pumpu i te kerefeke. Ako netko ima i za prodat...
Imaju ti peraci svi isti prikljucak ili svaki brand svoju vrstu? Da npr stavim cetku od karchera na lavor?
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Imaju različite, ali se da nabaviti adaptera na aliExpressu.
300€ je solidan buđet, daleko od kategorije jeftinih :)

Neke tri opcije o kojima bi razmislio...
-u Italiju po neki Lavor, em su kvalitetni, em bi preko trebali biti jeftiniji
-čekati Lidl/Kaufland, bili su nedavno sa metalnim pumpama za cca 200€.
-najjeftiniji Karcher sa metalnom pumpom je K5, sad je na akciji 270€:
https://www.kingtrade.hr/karcher-visokotlacni-cistac-k-5-basic-1180-5800/31818/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Inače moj komplet plastikaner K2, kupljen prije neznam više koliko godina za 300kn i dalje roka.
 
Na vrh