Pozdrav!

XSARA VTS

Member
1.8 16v VTS 92kw najjača izvedba sa 1.8 motorom auto je za švicarsko tržište pa je zato nešto jači i ima oznaku VTS, ovijes i unutrašnjost identični kao na 2.0 16v isti je mjenjač kao na 2.0 i iste kočnice. Xsara sa tim motorom se prodavala samo u nekim zemljama našao sam da postoje s tim motorom u italiji.švicarskoj.irskoj i britaniji neznam zašto ali je tako vjerovatno radi tržišta jer znam da se kod nas nije prodavala nikad ni ova kao moja ni 2.0 sa 163ks tako da je koliko znam ova što ja imam jedinstvena u HR. a tako mi je rekao i prijatelj koji radi na tehničkom jer samo ja imam xsaru registriranu na 92kw.

Probao sam sa BMC-om pa nije išao auto uopće preko 5000 ali zato što ga u biti nisam mogao smjestit kako treba jer je usisna grana naprijed tako da nema mjesta a neke gljive od 50 kuna nisam htio stavljat. Skinut je katalizator nema srednjeg lonca samo cijev od grane i zadnji protočni lonac i da moram napomenuti da auto tvornički ima ispušne grane one zamotane kao na 2.0 ili na peugeotu gti-6 tako da iznenađujuće dobro ide pa mi se ni neda ništa prčkat po motoru.
 
Na vrh