Pozdrav!

IvanOs

New member
Ivan iz Belišća. Djetinjstvo me veže za Citroen vozila otac imao dvije Dijane bijelu pa plavu Dijanu 6 LC. Zatim je kupio poslovnu Visu super E i onda 1989 novi Ax 11 TRS kojeg sam i ja vozio naslijedio kad sam položio vozački. Ax je bio metalik svjetlo plavi i u ono vrijeme je bio upadljiv i meni odličan auto za friškog vozača u vrijeme kad su se masovno kupovale Škode favorit ha ha. Kasnije sam si ostvario veliku želju i kupio sam si mislim 2003 god Zx 1,9i volcane metalik srebrni sa ručnom klimom i crnom kožom. Imao sam još i dva Opela i Lagunu. Od 2011 vozim samo Honde, Accord Type S cl9 20007pa Accord Type S cu2 2008 su benzinci sa 2,4 motorom od 190 i 201 ks. Trenutno vozim Crv iz 2018 1,6 dizel(prvi dizel u životu). Znači 10 godina vozim Honde i niti jedan kvar nisam imao, znači ni da bi se auto zakašljao. Honda je neki drugi svijet. Teško da če u moje dvorište neki auto a da nije Honda ili Japanac. Eto malo sam više pisalo ali ne zamjerite. Jedni od najljepših godina u životu su mi vezani za Citroen aute.
 

IvanOs

New member
Zamjerit ti možemo samo dva opela 😎
Dobrodošao! 🙂
Ha Ha! Slažem se. Prvo je bio kadett D ona kockica karavan a drugi Kadett Gsi. Dosta je bilo popravaka na njima. Gsi - a koliko sam platio toliko i uložio u njega, što na popravke što na šminku! Opel auto bez duše, voziš se a ono ništ. Citroen najudobniji nema šta. A Citroen Zx volcane mi je i dan danas auto koji mi je najbolje sjeo kao da je pravljen za mene. Kako je on ležao zbog onih svojih zadnjih osovina koje skreču to je čudo taj auto tko prevrne je idiot. Imam slika njega na laptopu pa ću probat stavit. Imao je onu crvenu original lajsnu oko cijelog auta. Sjedala čudo udobna i sva na struju.
 

IvanOs

New member
I jel fali benzin sad nakon prelaska na dizel?
E kad nisu dizel ono što su nekad bili. Poput traktora. Potrošnja mi je super kod dizela naravno, novi auti su jako dobro izolirani tako da je buka čak i manja nego kod benzinca. Samo da je motor tih u leru kao benzinac nebi bilo zamjerke. I super se vozit na njutnima toga kod dizela bar ima...
 
Na vrh