Pozdrav svima!!

Sale123

New member
Pozdrav svima na forumu,
ja sam Saša imam 28 god. i dolazim iz Siska.

Trenutno vozim Peugeot 407 2.0HDI Sport (nadam se da Vam ne smeta), ali sam u srcu Citroenaš pa sam uz Peugeota morao nabaviti jednog starog bx-a, tek toliko za razonodu (ipak je citroen bx bio moj prvi auto koji sam dobio od starog - sentiment).

Inače jako dobro sam upućen u Citroenova vozila, kao što sam već napomenuo prvo vozilo mi je bio Citroen bx 1.9 diesel serije I koji je imao oko 400 tkm, ali bez obzira na kilometražu i godine služio me je odlično i poslje njega više nije bilo šanse da vozim bilo šta osim citroena (ajde dobro možda i Peugeota).

Èim sam došao do prvih novaca prodao sam bx-a i kupio Xm-a 2.0i (mojoj sreći nije bilo kraja) kojeg sam vozio za vrijeme studija u Zagrebu.

Poslje Xm-a (neprežaljenog) imao sam dvije Xantije 1.9 disel serije I. i 1.9.td serije II.

Toliko od mene, nadam se ugodnom druženju sa Vama!!!!!
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
živija!

citroen je kao javna kuća, sramota vas dok uđete, a kad jednom to uradite više vam se ne izlazi.
imam ozbiljan problem s ovim tvojim potpisom, ;)
 

Sale123

New member
Pozdrav! Dobrodosao! :hello: Koliko citroena, dobro si ih stigao sve promijenit :stovanje:
Nisam još napomenuo da mi stari vozi C5 redizajn, a žena je imala Xsaru :grin:
imali smo jedno vrijeme u dvorištu 4 citroena...
 

citroen xm break

New member
Pozdrav! Uživaj na forumu.. :cool: ..i meni je prvi citroen bio bx,od staroga! a sad imam tri xm-a! svi ispravni manje-više! :) ako imaš koji dio za xm-a ja otkupljujem!!
 

Sale123

New member
Pozdrav! Uživaj na forumu.. :cool: ..i meni je prvi citroen bio bx,od staroga! a sad imam tri xm-a! svi ispravni manje-više! :) ako imaš koji dio za xm-a ja otkupljujem!!
imam kompetni motor od Xm-a 2.0i sa puknutom glavom (klipovi su ok.), i iman nešta od hidraulike, ali od bx-a, ako ti bude šta trebalo od toga javi!!!
 
Na vrh