Pozdrav Iz Kneževih Vinograda

Mirko64

New member
Pozdravljam sve forumaše, vlasnik sam Citroena C5 2.0 HDi 2011 godina. Inače i prije sam imao malo starijeg Citroena C5 2,2 HDi 2001 godina. Oba su sa hidrauličnim ovjesom. U medjuvremenu sam imao Mercedesa C klase diesel 2008, no ljubav prema Citroenu C5 je prevagnula. Pošto je Citroen pun elektronike i nekad čudnih kvarova koji su medjusobno povezani odlučio sam da nabavim auto-diagnostiku koja bi mi omogućila diagnostiku u većini kvarova. Medjutim u velikoj sam nedoumici koju diagnostiku kupiti koja pokriva godište C5. Jedna od opcija je: Lexia-3 V48 Citroen/Peugeot Diagnostic PP2000 V25 XS Evolution with Diagbox V7.8.3 Software
Ima li netko iskustva sa tom diagnostikom
ili preporuke za bolje?
Još jednom pozz svim forumašima !!!
 

Prilozi

ExOduS442xb

Racing
Pozdrav i dobrodosao, s obzirom da je tvoj auto proizveden 2011, svaka verzija Diagboxa od 2011 pa nadalje bi trebala podržavati tvoj auto. Nisam točno siguran kada je ta verzija Diagboxa izasla, ali vjerojatno nije prije 2014, tako da bi trebala podržavati i tvoj C5. Sada imaš novije verzij 9.x.x, ovo je vrlo stara verzija i savjetovao bih kupnju novije verzije.
 

Mirko64

New member
Hvala na odgovoru, tako sam si nešto i mislio ali nisam bio siguran.
Proguglacu malo internetom da vidim koje opcije postoje sa firmware 9xxxx.
Pozz
 
Na vrh