Popravak LED DRL svjetala - C4P

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Pošto sam danas primjetio da mi dvije od 4 ledice na lijevom led dnevnom svjetlu ne rade,nemogu pronači na netu dali je moguče nekako reparirati!Ima li tko ikakvih iskustava,jer su nevjerovatno skupa?
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Ti i Jovan Avramovic Jovan Avramovic bi trebali zajedno krenut pit jer stvarno imate sreće ko prase za božić.

Ali da, može se riješiti. Vidi sa lumen lensom ili sa el-cod u sisku.
Hvala.Probat ču nazvati!Teško se snalazim oko ovog vozila jer nemam pomoč u vidu ServiceBox-a!A ovo sam tek danas skužio,i neznam dali se da rastaviti/naručiti ledice/lemiti.....,ako su u kvaru!Pregledao sam pola francuskih foruma,i uspio sam skužiti da ih zovu DRL(daytime running lights),ali nemogu nabosti nikog da je imao kvar ili sl....
 

ironmladen

Member
Donator foruma
Te ledice nisu uvjet na tehničkom, zar ne? Čisto pitam da znam koliko bi situacija bila hitna za slučaj da se meni nešto slično dogodi.
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Te ledice nisu uvjet na tehničkom, zar ne? Čisto pitam da znam koliko bi situacija bila hitna za slučaj da se meni nešto slično dogodi.

Ne da znam, prvi susret sa problemom. Iako sumnjam. Baš gledam stranicu LUMEN LENS, vidim da uredno poprave, uskoro zovem za cijenu. A ima i Vladimir Tubikanec(Jens), bio u novinama. Našao sam isto servis, ali na ime Miroslav...., pa isto nazovem da njih pitam. A provjerim i El-kod u Sisku.
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Ne da znam, prvi susret sa problemom. Iako sumnjam. Baš gledam stranicu LUMEN LENS, vidim da uredno poprave, uskoro zovem za cijenu. A ima i Vladimir Tubikanec(Jens), bio u novinama. Našao sam isto servis, ali na ime Miroslav...., pa isto nazovem da njih pitam. A provjerim i El-kod u Sisku.
Lumen Lens je u biti Jens(Tubikanec),kaže nisu još za taj auto radili,ali mogu probati.80 EUR je popravak,skida se branik.....
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Da,i meni se tako čine po recenzijama,novinama!Čim navratim u ZG riješim to,moram im ostaviti vozilo....,riješe u danu!
 
Na vrh