• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Kupujem Pokrov lijevog prekidača za podizanje stakla

Echo49teen

New member
Pukla mi je plastika s unutarnje strane prekidača za podizanje stakla. Sve ispravno i radi na dodir, treba mi samo onak pokrov s gumbom lijevi pa ako ima netko.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Sori šta se guram, al ja trebam plastiku, tj onaj prsten oko ručice mjenjača
 

Echo49teen

New member
Ajde samo da napišem točnije i pobliže da mi ne nudite na PM prekidač. MENI NE TEBA PREKIDAÈ NEGO SAMO PLASTIÈNO KUÈIŠTE S GUMBOM JER MI JE PREKIDAÈ ISPRAVAN I RADI. PUKAO JE IZNUTRA KOMADIÆ PLASTIKE KOJI DRŽI GUMB TAKO DA KAD SE GUMB PRITISNE ZA PODIGNUT OSTAJE TAKO LABAV I NE PRITIŠÆE NA PREKIDAÈ
 

Citru

New member
Nadam se da ces nac neispravan prekidac pa si slozit svoj onda. Ja sam ti ponudio za 180 kuna novi.

Btw ugasi caps lock. Inace prekidac ide u komadu kao cjelina

btw pazi da te ne oderu za zamjenu prednjih i straznjih opruga, prednjih diskova, disk plocica, straznjih kocionih obloga i cilindara jer taj posao kosta 500 kuna
 

ZlatkoC4

Well-known member
Ajde samo da napišem točnije i pobliže da mi ne nudite na PM prekidač. MENI NE TEBA PREKIDAÈ NEGO SAMO PLASTIÈNO KUÈIŠTE S GUMBOM JER MI JE PREKIDAÈ ISPRAVAN I RADI. PUKAO JE IZNUTRA KOMADIÆ PLASTIKE KOJI DRŽI GUMB TAKO DA KAD SE GUMB PRITISNE ZA PODIGNUT OSTAJE TAKO LABAV I NE PRITIŠÆE NA PREKIDAÈ
Odeš na otpad sa citračima i već češ nešto iskopati za sastaviti jedan kak treba.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Uuuuuuu to mi je puno predaleko...jel znas mozda da koji od tih salje postom 100% da ne zovem bzv??
Šalju ali po predhodnoj uplati. Kontaktiraj Matiju iz Osijeka da ti kupi prekidać novac mu uplatiš na tekući. A ja mogu od Matije preuzet pa ti dofurat u Zagreb ćesto sam u zg.
 
Na vrh