Nova opcija - skrivanje teme i podforuma

Mogućnost skrivanja teme i podofruma

  • Zainteresiran

    Votes: 1 6,3%
  • Nisam zainteresiran / ne znam

    Votes: 15 93,8%

  • Total voters
    16

Sale

cfh
Uredništvo foruma
XenForo trenutno nema ugrađenu mogućnost skrivanja pojedinih tema ili foruma.
Već sam dobivao pitanja oko toga i prije. Prekjučer sam dobio još par PP-a sa sličnim pitanjem i tako se ideja aktualizirala.

Opcija se može isprogramirati. Otprilike to zahtjeva pedesetak sati rada (vjerojatno i više) + debugging + testiranje...
Upustio bih se u to, ako postoji širi interes članova.

Ideja je da bi svatko za sebe mogao sakriti temu (ne samo iz novih objava već i podforuma), ali i čitav podforum koji ga ne zanima. Pretpostavka je da bi tako svatko sam mogao uređivati sadržaj koji želi vidjeti na forumu i jednostavnije se usredotočiti na teme i podforume koji ga zanimaju.

Molim vas na izjašnjavanja u anketi. Hvala!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Sam neću glasovati pošto mi ne igra ulogu, al nekako mi se to čini kao ogromna količina posla... čak i da je po studentskih 20kn/sat, a kamoli programerskih 200kn/sat :D
Mislim da članovima koji imaju i mrvicu samokontrole ova opcija nije potrebna, a nekako se nadam ta je takva većina
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
al nekako mi se to čini kao ogromna količina posla...
Pa, je. :) Zato i pitam prije nego li potrošim hrpu vremena. :) Sudeći po trenutnom stanju u anketi, izgleda kako uvjerljivoj većini ta mogućnost nije potrebna. ;)
 

Mirage

Well-known member
Totalno nepotrebno ne otvaram što me ne zanima pa tako radim oduvjek.

A korona tema mi je kao sabor pročitam kada sjedim na određenom mjestu.
 

sir.Oliver

Well-known member
a čemu bi to bilo korisno ? kako su već ljudi pisali ... ako me tema ne zanima , ili ceo podforum , jednostavno ga preskočim , ne otvorim ga ..... bilo bi to beskorisno gubljenje vremena i novca ......koji se mogu upotrijebiti i pametnije .
 

Milosh

Test
Ja forum koristim tako da kliknem na Nove poruke i tako lijepo dobijem popis svih tema u kojima se pisalo otkad sam poslednji put bio na forumu...

Ako me npr. neka tema ili podforumu ne zanima, ipak moram da je samo otvorim i zatvorim, da bih na taj način sledeći put imao opet popis samo onih tema u kojima se stvarno pisalo otkad sam bio na forumu. Ako to ne uradim, ta tema će uvijek stajati tu kad kliknem na Nove poruke.

E tu ima smisla i koristi takva funkcija. Ipak, razumijem da većini korisnika to ne treba, a kako ista ne postoji kao gotova funkcija već je potrebno u nju uložiti puno vremena i rada, smatram da se ne treba na to trošiti.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Ja forum koristim tako da kliknem na Nove poruke i tako lijepo dobijem popis svih tema u kojima se pisalo otkad sam poslednji put bio na forumu...
Na "nove objave ili na "Nove poruke"? Ako ideš na Nove objave, onda vidiš sve nove objave (postove, obajve na profilima, itd), ako ideš na Nove, poruke vidiš samo nove poruke u forumima, a tad imaš i opciju "Označi forum pročitanim" bez da ga otvaraš. ;)
 

Milosh

Test
Idem na Nove poruke. Nisam ni vodio da postoje Nove objave. Ne kontam pravo razliku, moram isprobati.

tad imaš i opciju "Označi forum pročitanim" bez da ga otvaraš.
Možda na kompu, ali na mobilnom browseru nema te opcije.
 
Na vrh